کد خبر: 4045979
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اردبیل، گفت: فراهم‌سازی تجهیزات لازم برای پروژه‌های شرکت برق در دستور کار قرار گرفته که به همین منظور افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

نیروی برقحسین قدیمی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل، در گفت‌وگو با ایکنا از اردبیل، اظهار کرد: برق تولیدی نیروگاه‌های سی‌اچ‌پی راه‌اندازی شده که بخش خصوصی آن را به قیمت تضمینی خریداری می‌کند که به همین منظور استقبال خوبی در این زمینه انجام گرفته و به صورت بلندمدت و 20 ساله نسبت به خریداری برق اقدام می‌کند.

وی گفت: به زودی مشکلات نوسان برق شهرهای مختلف شهرستان خلخال برطرف می‌شود که با احداث نیروگاه‌های مولد مقیاس کوچک توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و مشکل تامین برق محقق خواهد شد که درصدد هستیم مشکل ناشی از کمبود کنتور برق در استان را برطرف کنیم و شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل، تصریح کرد: تامین کنتورهای مورد نیاز مشترکان جدید برق استان تا پایان فروردین‌ماه نصب می‌شود و از ابتدای اردیبهشت ماه نصب کنتور در طول چند روز خواهد بود.

وی افزود: بهسازی و بازسازی خطوط انتقال برق و بهسازی آن توسط توزیع برق استان انجام یافته و در این زمینه به‌کارگیری پیمانکاران توانمند برای اجرای پروژه‌های اصلاح شبکه‌های برق‌رسانی در دستور کار قرار گرفته است.

قدیمی ادامه داد: افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها برای افزایش اجرای طرح‌ها در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور مشترکان می‌توانند از خدمات برق‌رسانی بهره‌مند شوند.

وی اظهار کرد: صرفه‌جویی در مصرف برق برای مشترکان توزیع نیروی برق جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه اقدام برای پرداخت به موقع قبوض برق در دستور کار است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل، ادامه داد: تامین زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفته که به همین منظور احداث پست 230 کیلوولتی در دستور کار قرار گرفته تا سرمایه‌گذاری‌های لازم را در استان محقق کرده و رقم بزند که این موضوع به نوبه خود بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

قدیمی بیان کرد: فراهم‌سازی تجهیزات لازم برای پروژه‌ها توسط شرکت برق در دستور کار قرار گرفته که به همین منظور افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها را می‌تواند به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: