کد خبر: 4013421
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل، گفت: طرح جلوگیری از تخلفات اقتصادی و صنعتی در اردبیل اجرا می‌شود و به همین منظور بیش از یک هزار و 585 واحد صنفی متخلف در استان اردبیل مشمول جریمه شده‌اند.

رامین صادقی رئیس صمت اردبیلرامین صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل، در گفت‌وگو با ایکنا از اردبیل، اظهار کرد: برنامه‌ریزی در راستای بهره‌گیری از توان و ظرفیت آحاد مردم با هدف جلوگیری از تخلفات اقتصادی و صنعتی در استان اردبیل،‌ با جدیت در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور بیش از یک هزار و 585 واحد صنفی متخلف در استان اردبیل مشمول جریمه شده‌اند.

وی بیان کرد: این آمار مربوط به دو ماه گذشته است که با بازرسی‌های به عمل آمده در استان ارائه گردیده و به همین منظور بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بیش از 31 هزار مورد بازرسی از واحدهای استان را در دستور کار قرار داده و به شکایات و گزارشات واصله رسیدگی کرده‌اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل، ادامه داد: یک‌هزار و 585 فقره پرونده به ارزش بیش از 200 میلیارد و 278 میلیون ریال تشکیل یافته که هدف اصلی در این زمینه تنظیم‌بخشی به بازار و تعادل قیمت‌ها با هدف افزایش رفاه عمومی بوده و تاکنون نیز با جدیت ادامه دارد.

صادقی اظهار کرد: با توجه به این که تأمین مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی مورد نیاز استان به عنوان یکی از اولویت‌های اساسی مطرح است، بنابراین در این راستا حدود 50 هزار واحد صنفی در قالب 116 اتحادیه و 6 اتاق اصناف در استان اردبیل فعالیت داشته و 31 هزار و 942 مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام یافته است.

وی بیان کرد: به منظور جلوگیری از تخلفات اقتصادی و صنفی رسیدگی به 649 پرونده در استان رقم خورده که درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته شاهد تحقق اهداف مورد نظر و رفع مشکلات موجود در این راستا باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: