کد خبر: 4029226
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴

رئیس اتاق اصناف استان اردبیل، گفت: متاسفانه هیچ حمایتی در ارتباط با وعده‌های داده شده به اصناف استان انجام نیافته و اصناف و بازاریان از شرایط و وضعیت موجود گلایه دارند به طوری که حتی برگشت خوردن چک بازاریان در ایام کرونا عملی نشده است.

اتاق اصنافمسعود ناصری‌راد، رئیس اتاق اصناف استان اردبیل، در گفت‌وگو با ایکنا از اردبیل، اظهار کرد: وعده‌های داده شده به اصناف در ارتباط با تعطیلی‌های کرونایی تاکنون عملی نشده و امری لازم و ضروری است تا نسبت به اجرای فعالیت اصناف و بازاریان اقدامات لازم و اساسی انجام یابد تا بتوانیم فعالیت 47 اتحادیه و تشکل در استان را ساماندهی کنیم.

وی بیان کرد: متاسفانه هیچ حمایتی در ارتباط با وعده‌های داده شده به اصناف استان انجام نیافته و اصناف و بازاریان از شرایط و وضعیت موجود گلایه دارند، به طوری که حتی برگشت خوردن چک بازاریان در ایام کرونا عملی نشده و در این زمینه امری لازم و ضروری است تا بتوانیم همکاری با اصناف را در استان به جایگاه مطلوب برسانیم.

رئیس اتاق اصناف استان اردبیل، ادامه داد: نظارت 18 ارگان بر اصناف استان نیز سبب شده تا از وضعیت موجود ناراحت شوند، چرا که این نظارت‌ها به صورت منسجم با اکیپ‌های واحد انجام می‌شود و انتظار می‌رود برخورد با اصناف به صورت سلیقه‌ای نباشد و با نظارت‌های بهداشتی و صدور پروانه بهداشت اصلاحات لازم در این زمینه انجام یابد.

ناصری‌راد ادامه داد: از طرفی با حذف بروکراسی‌های زائد اداری بسیاری از جوانان زمینه‌ساز این است که روی آوری به کسب و کارهای آزاد محقق شود تا بتوانیم اجرای فعالیت‌ها را با حمایت‌های لازم محقق کرده و به تمامی اهداف خود در راستای رفع مشکلات موجود جامه عمل بپوشانیم و اقدامات لازم را تحقق بخشیم.

وی تصریح کرد: تعطیلی اصناف در شرایط کرونایی سبب شد تا مشکلات کسب و کارهای آزاد بیشتر شود که به همین منظور امری لازم و ضروری است تا اقدامات لازم برای حمایت از اصناف استان رقم خورده که باید بیش از پیش توسعه یابد که این امر برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: