کد خبر: 4008464
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴

ثبت‌نام کتب مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان اردبیل

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، گفت: شرکت‌کنندگان بخش پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز با ثبت‌نام در کتب مسابقات قرآن، عترت و نماز، حضور خود در این مسابقات را اعلام کردند.

 مسابقات قرآن عترت و نماز دانش‌آموزان اردبیلیبه گزارش ایکنا از اردبیل، سید غلامحسن خلیلی موسوی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، پنجم آبان‌ماه، ضمن اعلام این خبر در اردبیل، اظهار کرد: شرکت‌کنندگان بخش پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز با ثبت‌نام در کتب مسابقات قرآن، عترت و نماز، حضور خود در این مسابقات را اعلام کردند.

وی بیان کرد: همزمان با آغاز سال‌تحصیلی جدید و به منظور آماده‌سازی دانش‌آموزان جهت شرکت در مسابقات قرآن، عترت و نماز، کتب مسابقات در سه حوزه قرآن، عترت و نماز و در رشته‌های پژوهشی تهیه و در آستانه چاپ قرار دارد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، افزود: بر این اساس و با توجه به شیوع ویروس کرونا و مطابق پروتکل‌های بهداشتی، امسال نیز اجرای مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان به صورت حضوری یا مجازی و یا ترکیبی برگزار خواهد شد.

در ادامه، وحید سید هاشمی، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، اظهار کرد: زمان برگزاری مرحله اول مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان، همچون سال‌های گذشته، همزمان با هفته قرآن، عترت و نماز و مقارن با هفته آخر آذرماه در کلیه واحدهای آموزشی نواحی و مناطق اعلام شده است.

وی افزود: دانش‌آموزان پس از حضور در این مرحله و کسب حد نصاب لازم در مراحل منطقه‌ای، استانی و کشوری حاضر خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :