کد خبر: 4068334
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸

زندگینامه شهدای فرهنگی و دانش‌آموزی به برنامه تبدیل شود

مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به اینکه در حال حاضر به دنبال احیای شعائر اصیل انقلاب اسلامی هستیم، گفت: درصدد هستیم تا زندگینامه شهدای فرهنگی و دانش‌آموزی را به یک برنامه تبدیل کنیم.

کنگره بزرگداشت شهدای دانش آموز اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، کلام اله صفری، مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان اردبیل، ۱۲ تیرماه، در جلسه هماهنگی کمیته فرهنگی و دانش‌آموزی کنگره ملی بزرگداشت 3400 شهید استان اردبیل اظهار کرد: در حال حاضر به دنبال احیای شعائر اصیل انقلاب اسلامی هستیم و در این راستا، زندگی نامه شهدای فرهنگی و دانش آموزی بایستی به یک برنامه تبدیل شود.

وی افزود: انتقال ارزش‌های دینی به خصوص فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان باید در راس امور قرار گیرد و در این راستا استفاده از انواع محتواها در قالب های مختلف مثل برگزاری مسابقات و جشنواره‌ها مورد انتظاراست.

رئیس کمیته فرهنگی و دانش‌آموزی فرهنگی کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل افزود: برای بسط و گسترش و معرفی فرهنگ ایثار و شهادت استمرار در فعالیت ها شرط موفقیت و اثرگذاری است.

وی همچنین به استفاده از ظرفیت مدارس در برگزاری مراسم های مختلف در خصوص فرهنگ شهید و شهادت تاکید و تصریح کرد: به منظور اطلاع رسانی و ایجاد جریان فرهنگی برای کنگره ملی بزرگداشت شهدای استان اردبیل، کلیه برنامه های پرورشی و تربیتی از جمله راهیان نور، قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر، مسابقات فرهنگی و هنری با نام 3400 شهید اجرا خواهد شد.

صفری افزود: تهیه تقویم زمان‌بندی اجرای برنامه‌ها و ارسال بموقع گزارشات کارگروه‌های 9 گانه به دبیرخانه مورد انتظار است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :