کد خبر: 4028628
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵

کارشناس امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل، گفت: جشنواره «حرف‌آورد» همزمان با ایام‌الله دهه فجر ویژه بانوان در استان اردبیل برگزار می‌شود.

جشنواره «حرف‌آورد» ویژه بانوان در استان اردبیل برگزار می‌شودسارا حقی، کارشناس امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل، در گفتگو با ایکنا از اردبیل، اظهار کرد جشنواره «حرف‌آورد» همزمان با ایام‌الله دهه فجر ویژه بانوان در استان اردبیل برگزار می‌شود.

کارشناس امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل، تصریح کرد: علاقه‌مندان برای حضور در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در قالب صوت، فیلم، ویدیو، پادکست، کلیپ و موشن گرافی ارائه کنند.

این مقام مسئول، با اشاره به اینکه این آثار بایستی در یک تا دقیقه باشند، یادآور شد: موضوعات جشنواره نیز مکتب حاج قاسم مکتب صداقت، مردمداری، عشق به قرآن و عشق به ولایت، سردار و مقاومت اسلامی، سردار و استکبار ستیزی، بیداری اسلامی، روحیه جهادی، اقتصاد مقاومتی، شهدا الگوی سبک زندگی، ایام الله دهه فجر، 22 بهمن، دلاورمردان، وحدت و ... است.

کارشناس امور بانوان تبلیغات اسلامی استان تاکید کرد: محدودیت سنی برای شرکت در این جشنواره وجود ندارد و تمامی علاقه‌مندان می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: