کد خبر: 4003671
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، گفت: بی‌تردید در ارتباط با شهدا خط‌کشی‌های حزبی و جناحی وجود ندارد و امروز دنیا ملت ایران را با فرهنگ شهیدان شناخته و ایران اسلامی را با نام شهیدان یادآور می‌شود.

رضازاده// شهیدان ما بر سر کلاس مدرسه حضرت ابوالفضل(ع) نشستدبه گزارش ایکنا از اردبیل، سردار غلامحسین محمدی‌اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، 18 مهرماه، در مراسم یادواره شهدای بیله‌سوار، اظهار کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا، بسترساز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند که بایستی یاد و خاطره شهیدان والامقام همیشه زنده نگه داشته شود.

وی بیان کرد: شهیدان ما بر سر کلاس مدرسه حضرت ابوالفضل(ع) نشستد و حسینی شدند که نمونه بارز آن شهید حاج قاسم سلیمانی بود که ویژگی‌های حضرت عباس(ع) را داشت و سرانجام حسینی شد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل،‌ ادامه داد: بی‌تردید در ارتباط با شهدا خط‌کشی‌های حزبی و جناحی وجود ندارد و امروز دنیا ملت ایران را با فرهنگ شهیدان شناخته و ایران اسلامی را با نام شهیدان یادآور می‌شود.

محمدی‌اصل ادامه داد: جنگ 8 سال دفاع مقدس امتحانی سخت و دشوار برای توده مردم ایران بود که مردم و جوانان ایران با رشادت‌های خود در این حماسه پیروز شدند و امروز ما باید مبلغ خوبی برای دین، راه امام(ره) و انقلاب باشیم و از حقیقت دین و انقلاب کوتاه نیاییم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: