کد خبر: 3978241
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱

نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل گفت: مردم با حضور حدأکثری و مسئولانه در پای صندوق‌های رأی اقتدار و عظمت ایران اسلامی را رقم زده و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی خواهند کرد.

رضازاده// حضور مسئولانه مردم در پای صندوق‌های رای عامل اقتدار ایران اسلامی استبه گزارش ایکنا از اردبیل، آیت‌الله سید حسن عاملی، نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل، 28 خردادماه، در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم استان اردبیل، ضمن دعوت مردم به حضور حدأکثری و مسئولانه در پای صندوق‌های رأی در استان اردبیل، اظهار کرد: مردم با حضور حدأکثری و مسئولانه در انتخابات اقتدار و عظمت ایران اسلامی را رقم زده و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی خواهند کرد.

وی بیان کرد: 28 خردادماه یک روز حماسی در تاریخ انقلاب اسلامی بوده و ثمره آن بعدها با نظارت و مطالبه عمومی مردم خود را نشان خواهد داد که در تعیین سرنوشت مردم و مملکت ایران اسلامی بسیار نقش‌آفرین و انتظار مردم با انتخاب فرد اصلح انجام کارهای بزرگی در کشور است.

امام‌جمعه اردبیل ادامه داد: شبکه‌های ماهواره‌ای و مجازی با نقشه‌ها و توطئه‌های مختلف شبانه‌روز در تلاشند تا مردم را از حضور در پای صندوق‌های رای مایوس کرده و حضور مردم و نقش مردم را در این صحنه سرنوشت‌ساز کمرنگ کنند. حضور مردم در پای صندوق‌های رای را مدیون خون پاک شهدای والامقام هستیم و برای ادامه راه شهدا حضوری آگاهانه، پرشور و مسئولانه دینی مهم و خطیر بر عهده ماست.

وی تصریح کرد: روند انتخابات با نظارت کامل در حال اجراست و حضور حدأکثری مردم برای دفع هجمه‌های دشمنان با حضور حداکثری مردم رقم خواهد خورد که این مسئله به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است.

دعوت فرمانده سپاه اردبیل برای حضور حماسی در انتخابات

سردار پاسدار جلیل بابازاده‌قانع، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نیز با دعوت همگانی از مردم برای حضور در صحنه خطیر و حساس کشور، اظهار کرد: مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان اردبیل همانند همیشه نقش مهم خود را در تعیین سرنوشت ایران اسلامی نشان داده و برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهند زد.

وی بیان کرد: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی سیلی محکمی بر دهان یاوه‌گویان و حرمت‌شکنان خواهد بود و مردم همانند همیشه به دشمنان ثابت می‌کنند که توطئه‌های آنان هیچگاه راه به جایی نبرده است.

دعوت نمایندگان مردم اردبیل در مجلس برای شرکت در انتخابات

نمایندگان مردم مناطق مختلف استان اردبیل در مجلس از آحاد مردم برای حضور گسترده در انتخابات فردا دعوت کرده و نقش مهم خود را در عرصه انتخابات به دنیا ثابت کرده و حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی را برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی عنوان می‌کنند.

دعوت از اهالی سنت برای حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی

علما و بزرگان اهل سنت استان اردبیل نیز مردم استان اردبیل را برای حضور گسترده در انتخابات 28 خرداد دعوت کرده و انتخابات را جلوه‌گاه مشارکت مردم در عرصه تعیین سرنوشت ملی و فرصتی مغتنم برای تبلور حماسه حضور مردم در صحنه‌ها دانسته و اقشار مختلف مردم استان، به ویژه اهالی مناطق سنی‌نشین را به حضور گسترده و پرشور در انتخابات روز 28 خرداد فرا خواندند.

آنان هر رأی را به منزله تیری بر قلب دشمنان و باعث یأس و ناامیدی آنان دانسته و روز 28 خرداد را عامل وحدت، همدلی و انسجام کامل و همپای براداران و خواهران شیعه در پای صندوق‌های رای عنوان کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: