کد خبر: 4223778
تاریخ انتشار : ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۷

فرآیند انتخابات ریاست جمهوری در اردبیل + عکس

هم‌زمان با سراسر کشور و از ساعت ۸ صبح امروز، فرآیند انتخابات ریاست جمهوری در اردبیل آغاز شده و مردم از دقایق اولیه شروع رأی‌گیری، در شعب اخذ رأی استان حضور دارند.

انتخابات ریاست جمهوریبه گزارش ایکنا از اردبیل،‌ فرآیند انتخابات ریاست جمهوری جمعه هشتم تیرماه، با ۳۲۸ شعبه ثابت و ۴۸ شعبه سیار در استان اردبیل آغاز شده و مردم استان از دقایق اولیه شروع فرآیند رأی گیری در شعب اخذ رأی حضور پیدا کرده‌اند.

مردم استان اردبیل بار دیگر در صحنه حاضر شده و بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری، برای سربلندی و اقتدار کشور خود پای کار آمدند.

حضور گسترده مردم در ساعات اولیه رای گیری پای صندوق‌ها نشان از مشارکت حداکثری واجدین شرایط در انتخابات است؛ پیر و جوان، زن و مردم برای تأثیرگذاری در آینده کشور پای صندوق‌های رأی حاضر شده تا با انتخاب نماینده اصلح، برای ساخت آینده کشور خود مشارکت کنند.

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران هم‌زمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز آغاز شده است که صلاحیت ۶ نامزد برای این رقابت تایید شده است؛ از بین این نامزدها سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی و علیرضا زاکانی از ادامه رقابت‌ها انصراف دادند.

 
عکس از:  فائزه ندایی
 
انتهای پیام
captcha