به گزارش ایکنا از خوزستان، سومین دوره مسابقات قرآنی «مهاجر» (یادبود شهدای قرآنی منا) یکم تا سوم اسفندماه در رشتههای حفظ، قرائت، تحقیق، ترتیل، اذان، مفاهیم، مداحی و دعا خوانی در منطقه آزاد اروند برگزار شد.
در این دوره از مسابقات که با شرکت ۶۳۳ نفر همراه بود، با تقدیر از ۸۷ نفر به نوان شرکتکنندگان زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال و تقدیر از ۳۰ نفر از خردسالان برگزیده در ۱۷ رشته به پایان رسید. اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:
رشته قرائت تحقیق
علی قیم، رتبه اول
ابوالفضل قیم، رتبه دوم
حسن حاجی ثوامری، رتبه سوم
رشته قرائت ترتیل بزرگسالان
سیدمحمد هاشمی، رتبه اول
محمد امیریفرد، رتبه دوم
میلاد محمودیانی، رتبه سوم
رشته قرائت ترتیل زیر ۱۶ سال
علیاکبر بحرانی، رتبه اول
سیدمهدی هاشمی رتبه دوم
مجتبی عبادی، رتبه سوم
رشته حفظ ۱ جزء بزرگسالان
امین صفائی، رتبه اول
حسین کلثومی، رتبه دوم
علیرضا اموری، رتبه سوم
رشته حفظ ۱ جزء زیر ۱۶ سال
محمدطه مزعل، رتبه اول
محمدامین رضا گاهی، رتبه دوم
محمدمهدی رخشان، رتبه سوم
سیدمحمدمهدی جعفریخواه، رتبه سوم
رشته حفظ ۳ جزء بزرگسالان
کاظم بچاری، رتبه اول
رشته حفظ ۳ جزء زیر ۱۶ سال
حسین رومیپور، رتبه اول
امیرعباس دولتشاه، رتبه دوم
رشته حفظ ۵ جزء بزرگسالان
مهدی بیتا، رتبه اول
سیدمهدی هاشمی، رتبه دوم
محمدعلی هلبوبالدی، رتبه سوم
رشته حفظ ۱۰ جزء بزرگسالان
علیرضا هلبوبالدی، رتبه اول
اصغر مؤمننژاد، رتبه دوم
مهدی سبیعی، رتبه سوم
رشته حفظ ۲۰ جزء بزرگسالان
فواد نعیماوی، رتبه اول
رسول مانع، رتبه دوم
سیدمحمد باقری، رتبه سوم
رشته اذان بزرگسالان
حمید محاسن، رتبه اول
رضا آلبوغبیش، رتبه دوم
عباس عالی نعیمی، رتبه سوم
رشته اذان زیر ۱۶ سال
محمدهادی بیتا، رتبه اول
محمدجواد بچاری، رتبه دوم
رشته مداحی بالای ۱۶ سال
میثم منصوری، رتبه اول
سجاد مهنائی، رتبه دوم
سیداحمد موسوی شلهه، رتبه سوم
رشته مداحی زیر ۱۶ سال
سیدحسین روحانی، رتبه اول
امیرحسین آلبوغبیش، رتبه دوم
صادق راشدی، رتبه سوم
رشته حفظ ۱ جزء بالای ١٦ سال
بتول جنامی، رتبه اول
مریم جابری، رتبه دوم
خدیجه علیپور، رتبه سوم
رشته حفظ ۱ جزء زیر١٦ سال
فاطمه عساکره، رتبه اول
فاطمه زهرا غبیشاوی، رتبه دوم
سیدهمها جزایری، رتبه سوم
رشته حفظ ۳ جزء بالای ۱۶ سال
وفا جنادله، رتبه اول
هیفاء آلبوغبیش، رتبه دوم
ناجیه مهاویپور، رتبه سوم
رشته حفظ ۳ جزء زیر ۱۶ سال
ایناس قیم، رتبه اول
اسراء قیم، رتبه دوم
هانیه آزادی، رتبه سوم
رشته حفظ ۵ جزء بالای ۱۶ سال
عذرا صبرینژاد، رتبه اول
فاطمه عیسیپور، رتبه دوم
سیدهحورا موسوی، رتبه سوم
رشته حفظ ۵ جزء زیر ۱۶ سال
فاطمهزهرا امانیان، رتبه اول
فاطمهزهرا افکار فرد، رتبه دوم
زینب برحی، رتبه سوم
رشته حفظ ۱۰ جزء بالای ۱۶ سال
مینا چشمسبز، رتبه اول
خدیجه ادریسپور، رتبه دوم
بتول روشنپور، رتبه سوم
رشته حفظ ۱۰ جزء زیر ۱۶ سال
زهرا امیدی، رتبه اول
زینب بحرانی، رتبه دوم
زهرا جلیلیان، رتبه سوم
رشته حفظ ۲۰ جزء بالای ۱۶سال
هاجر رخیصی، رتبه اول
فاطمه آذین، رتبه دوم
فائزه جلالی، رتبه سوم
رشته نهجالبلاغه
عباس ربیحاوی، برگزیده
اصغر مومن نژاد، برگزیده
فاطمه انفاوی، برگزیده
رشته تفسیر سوره یاسین
زهرا ساداتزاده
رشته تفسیر سوره فرقان
سیدسجاد موسوی
رشته احکام
حسین یاراللهی
انتهای پیام