به گزارش خبرنگار ایکنا، مراسم اختتامیه هفدهمین جشنواره قرآن و نماز فرزندان دختر و پسر کارکنان وزارت نیرو امروز ۳۰ شهریورماه با حضور احمد حیدری، معاون وزیر و رییس شورای فرهنگی وزارت نیرو، حجتالاسلام والمسلمین مهاجری، مشاور وزیر و مسئول فرهنگی و دینی وزارت نیرو، مهدی قبادی، رییس مرکز قرآن و عترت دفتر امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو و جمعی از معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه در سالن برق منطقهای تهران برگزار شد.
این مراسم با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیات نورانی قرآن کریم از سوی متین زمان خانزاده، نفر اول رشته قرائت آغاز شد. در این مسابقات شاهد رقابت ۳۶۱ نفر از راهیافتگان به مرحله کشوری بودیم که شامل ۱۴۰ نفر دختر و ۲۲۱ پسر از استانهای مختلف کشور بودند.
داوطلبان در این مسابقات در رشته شفاهی شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ موضوعی قرآن و اذان و یک یا هر دو رشته کتبی شامل مفاهیم قرآن احکام و معارف نماز به رقابت پرداختند.
اجرای گروه تواشیح و تلاوت مهدی غلامنژاد، قاری بینالمللی کشور به همراه فرزندانش بخش دیگری از این مراسم بود. در بخش پایانی این مراسم برگزیدگان هفدهمین جشنواره سراسری قرآن و نماز ویژه فرزندان کارکنان وزارت نیرو در رشتههای مختلف قرآنی و مقاطع مختلف معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند که اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است:
رشته قرائت تحقیق
مقطع اول پسران:
رتبه اول: محمد پارسا پورحسین از شرکت آب منطقهای آذربایجان غربی
رتبه دوم: امیرحسین باقری از نیروگاه سیکل ترکیبی قم
رتبه سوم: محمدطاها مکوندی غلامی از شرکت برق منطقه خوزستان
مقطع دوم پسران:
رتبه اول: متین زمان خانزاده از شرکت آب و فاضلاب اردبیل
رتبه دوم: حسین گلچین از شرکت آب منطقهای کرمانشاه
رتبه سوم: مهدی دهقان از شرکت توسعه منابع آب ایران
مقطع دوم دختران:
رتبه اول: مرضیه سعادت از شرکت آب و فاضلاب اصفهان
رتبه دوم: ماجده جوان پرست از شرکت آب و فاضلاب گیلان
رتبه سوم: مهینا محبوبیان از شرکت توزیع برق آذربایجان شرق
رشته قرائت ترتیل
مقطع اول پسران:
رتبه اول: امیرحسن سالاری از شرکت توزیع برق یزد
رتبه دوم: سجاد زمانیان از شرکت آب و فاضلاب البرز
رتبه سوم: محمدمیثم فتاحی زاده از شرکت برق منطقهای کرمان
مقطع دوم پسران:
رتبه اول: مبین نصیری از شرکت آب و فاضلای آذربایجان غربی
رتبه دوم: سید محمدعلی سجادی از شرکت آب و فاضلای آذربایجان شرقی
رتبه سوم: مجتبی دودانگه از شرکت آب و فاضلاب قزوین
مقطع اول دختران:
رتبه اول: محدثه ترابی از شرکت برق منطقهای خوزستان
رتبه دوم: فاطمه فیضی از شرکت توزیع برق مشهد
رتبه سوم: زهرا اسماعیلی از شرکت آب و فاضلاب گیلان
مقطع دوم دختران:
رتبه اول: ستاره اصغری از شرکت توزیع برق اصفهان
رتبه دوم: نرگس فخری از شرکت توزیع برق شهر مشهد
رتبه سوم: آیلار کامرانی از شرکت برق منطقهای آذربایجان شرقی
رشته حفظ موضوعی
مقطع اول پسران:
رتبه اول: علی حسین رجب وند از مدیریت شبکه برق
رتبه دوم: محمدحسین خسروی از شرکت توزیع برق لرستان
رتبه سوم: سیدعلی مصطفوی از شرکت برق منطقهای مازندران
مقطع دوم پسران:
رتبه اول: محمد پورمحمدحسین از شرکت آب و فاضلاب خوزستان
رتبه دوم: امیرمهدی خانی پور از شرکت آب منطقهای گیلان
رتبه سوم: محمدرضا واقعی از شرکت توزیع برق قزوین
مقطع اول دختران:
رتبه اول: فاطمه ایومن از شرکت آب و فاضلاب مازندران
رتبه دوم: زهراسادات هاشمی از شرکت آب و فاضلاب قزوین
رتبه سوم: حدیث تودجی از شرکت توزیع برق فارس
مقطع دوم دختران:
رتبه اول: زینب دهقانی از مدیریت تولید برق یزد
رتبه دوم: مریم خانی پور از شرکت آب منطقهای گیلان
رتبه سوم: ساره خرم آبادی از شرکت توزیع برق اصفهان
رشته مفاهیم قرآن:
مقطع اول:
رتبه اول: محمدجواد علیرضایی از شرکت آب و فاضلاب خوزستان
رتبه دوم: رها قربانی از شرکت برق منطقهای مازندران
رتبه سوم: النا کریمی از شرکت آب و فاضلای بوشهر
مقطع دوم:
رتبه اول: سیده زهرا فاطمی از شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی
رتبه دوم: فاطمه شاهدی از شرکت برق منطقهای یزد
رتبه سوم: نسترن سجادمنش از شرکت آب و فاضلاب همدان
رشته احکام و معارف نماز:
مقطع اول:
رتبه اول: فاطمه علیزاده از مدیریت تولید برق زرند کرمان
رتبه دوم: زهراسادات حسینی روش از مدیریت تولید برق یزد
رتبه سوم: فاطمه وفاپور از شرکت برق منطقهای باختر مرکزی
مقطع دوم:
رتبه اول: محمد احسان حسینی از شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی
رتبه دوم: محمدمعین صادقپور از شرکت آب و فاضلاب فارس
رتبه سوم: امیر اکبرنژاد ساروی از شرکت آب و فاضلاب مازندران
رشته اذان
رتبه اول: علی انوری از شرکت آب منطقهای یزد
رتبه دوم: جواد گیلانی از شرکت آب و فاضلاب مازندران
رتبه سوم: محمدحسین شوریان از شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی
یادآوری میشود مرحله کشوری هفدهمین جشنواره قرآن و نماز، ویژه فرزندان دختر و پسر کارکنان وزارت نیرو به صورت حضوری از صبح روز سهشنبه ۲۸ شهریور به مدت ۲ روز در سالن برق منطقهای تهران به میزبانی شرکت برق منطقهای تهران برگزار شد.
وهاب خدابخشی
انتهای پیام