کد خبر: 4102326
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۶

حلقه‌های تربیتی بسیج با هدف تبیین و روشنگری آحاد جامعه تشکیل شده است

مسئول تعلیم و تربیت سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه ماموریت مرکز تعلیم و تربیت بسیج، پرورش بسیجیان، رشد و ارتقای آن‌ها در عرصه‌های معرفتی، بصیرتی و تربیتی است، گفت: حلقه‌های تربیتی بسیج از سال‌های گذشته با هدف تبیین و روشنگری آحاد جامعه تشکیل شده است.

حلقه تربیتیبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین داود سلامت، مسئول تعلیم و تربیت سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، چهارم آذرماه، در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته بسیج مستضعفین در اردبیل اظهار کرد: این برنامه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و تربیتی در آستانه سالروز تاسیس بسیج مستضعفین در سراسر استان اردبیل با هدف نشر جهاد تبیین و نشان دادن اتحاد و انسجام حلقه‌های صالحین بسیج در میعادگاه نماز جمعه سراسر استان برگزار شده است.

 وی با بیان اینکه ماموریت مرکز تعلیم و تربیت بسیج، پرورش آحاد بسیجیان، رشد و ارتقای آن‌ها در عرصه‌های معرفتی، بصیرتی و تربیتی است، گفت: حلقه‌های تربیتی بسیج از سال‌های گذشته با هدف تبیین و روشنگری آحاد جامعه تشکیل شده است.

 مسئول تعلیم و تربیت بسیج استان اردبیل به برنامه‌های تربیتی حلقه‌های صالحین در طول سال اشاره کرد و افزود: برگزاری مسابقات ورزشی، کتابخوانی، قرآنی، حضور در مزار شهدا و روایتگری سیره عملی شهدا، بحث و گفتمان در مورد فلسفه تشکیل بسیج و نشست‌های سیاسی و بصیرت‌افزایی از جمله برنامه‌های حلقه‌های صالحین در طول سال است.

سرهنگ علی حبیب‌زاده فرمانده ناحیه شهرستان اردبیل نیز در حاشیه بازدید از میقات صالحین، جهاد تبیین را مهمترین رسالت حلقه‌های صالحین در جامعه عنوان کرد و گفت: در برهه فعلی که کشور مورد تهاجم بی امان دشمنان در فضای مجازی قرار گرفته، جهاد تبیین، بیان حقایق و روشنگری مهمترین ماموریت بسیج در برابر تهاجم استکبار در قالب امپراطوری دروغ رسانه‌ای استکبار است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha