کد خبر: 4084667
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱

بیانات مقام معظم رهبری نقشه راه روشن برای آینده انقلاب و کشور است

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه قدرتمند شدن کشور و راه تحقق آرمان‌های انقلاب عمل به بیانات رهبر معظم انقلاب است، گفت: برای قدرتمند شدن و اجرای بیانیه گام دوم و اقتصاد متکی به داخل باید به فرمایشات رهبر معظم انقلاب عمل کرد تا بتوانیم در مسیر درست انقلاب گام برداریم.

غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، سردار غلامحسین محمدی‌اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، ۲۰ شهریورماه، در اختتامیه دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی استان اردبیل با عنوان حلقه‌های میانی «حامیم»، با بیان اینکه قدرتمند شدن کشور و راه تحقق آرمان‌های انقلاب عمل به بیانات رهبر معظم انقلاب است، اظهار کرد: برای قدرتمند شدن و اجرای بیانیه گام دوم و اقتصاد متکی به داخل باید به فرمایشات رهبر معظم انقلاب عمل کرد تا بتوانیم در مسیر درست انقلاب گام برداریم.

وی ادامه داد: شاخص‌ترین توجه مقام معظم رهبری به جوانان را می‌توانیم در بیانیه گام دوم انقلاب که آن‌ها را مخاطب قرار داده‌اند، مشاهده کرد و در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به جوانان بیشتر بخاطر نقش آینده ساز شما برای دستیابی به هدف نهایی یعنی تمدن سازی، اشاره داشته اند.

سردار محمدی اصل با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان در خصوص حلقه‌های میانی، گفت: دانشجویان برای رسیدن به اهداف عالی انقلاب در کار‌های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و علمی کشور پیشرو و پیش قدم باشند و برای تحقق این امر باید توصیه‌های مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های اخیرشان با دانشجویان و تشکل‌ها دقت و عمل نمایید.

فرمانده سپاه استان اردبیل با بیان اینکه امروز دانشجویان باید برای آینده سازی کشور آرمان‌ها و اهداف شهدا را الگوی خود قرار دهند، تاکید داشت: شهدا تمامی خودشان، داشته‌های خود و جانشان را برای دفاع از میهن و ناموس کف دست گرفتند تا امروز ما در آرامش و امنیت زندگی کنیم و به همین سبب باید برای پیشرفت و آبادانی کشور با تاسی از آرمان‌های شهدا قدم برداریم.

محمدی اصل تصریح کرد: دانشجویان مثل همسنگران دانشگاهی دوران اوایل انقلاب با نشاط و کسب بصیرت و معنویت افزایی برای تسریع و اقدام به موقع در حل مشکلات مردم از مسئولین کار جدی و واقعی به موقع در حل مشکلات و ارائه راهکار مطالبه گری کنند و با شناسایی مشکلات و ارائه راهکار مطالبه‌گری داشته باشند، ولی نباید این انتقاد تند و تیز و غیر منطقی باشد، باید با استدلال و منطق سازنده باشد تا مورد سوء استفاده دشمنان قرار نگیرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره بیانات مقام معظم رهبری، گفت: امروز مهمترین هدف جنگ نرم دشمن، گرفتن امید و اعتماد به نفسِ ملت ایران است.

سردار محمدی اصل با بیان اینکه دشمن با به کارگیری ابزار رسانه تلاش دارد تا تصویری غیر واقعی از دستاورد‌ها و جریانات انقلاب مانند دفاع مقدس به نمایش بگذارد، افزود: دشمنان در شبکه‌های دروغین خود برای اجرایی کردن برنامه‌های خود، خوب را بد و بد را خوب، منکر را معروف و معروف را منکر، معرفی و نشر می‌دهند.

وی دروغ پردازی را یکی از ابزار‌های دشمن برای تشویق اذهان جوانان دانست و تاکید داشت: نباید از شبکه‌های اجتماعی و عصر ارتباطات غافل شد، اما با آگاهی و بصیرت، بایستی خوب، بد و راست و دروغ را تشخیص داد، باید با داشتن بصیرت و آگاهی کافی و شناخت درست از دشمنان، مقابل این هجمه‌ها ایستادگی نمود.

وی تصریح کرد: دشمن ناتوان از جنگ تن به تن با کشور ایران است، ولی این هارا در شبکه‌های دروغین ماهواره‌ای و شبکه‌های معاند مجازی حجاب را مورد هدف قرار می‌دهند و افراد باحجاب را تمسخر می‌کنند و بی ارزش‌ها را با ارزش جلوه می‌دهند و ارزش‌ها را بی ارزش، این چهره شوم و پلید و امپراطوری رسانه‌ای دشمنان قسم خورده است.

فرمانده سپاه استان اردبیل با تاکید بر این که علم آموزی یکی از مولفه‌های اطاعت پذیری از ولایت فقیه است، افزود: برای آینده سازی کشور و رسیدن به قله‌های مرتفع علمی باید از نظر علمی و فرهنگی و کار اقدام عملی با یکدگیر مشورت داشته باشید و سعی کنید همه در کنار هم برای یک هدف تلاش کنید.

وی اظهار داشت: کشوری که علم ندارد و افراد جامعه آن بی سواد هستند از دشمن ضربه‌های شدیدی خواهد خورد که این هم از اهداف پلید دشمن در کشور ما برای از بین بردن سواد علمی دانش آموزان، دانشجویان، کودکان و نوجوانان است و در تلاش هستند تحریف‌هایی در کتاب‌های درسی و علمی ما بوجود آوردند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس جوانان و دانشجویان در خط مقدم جبهه‌های جنگ با پیشرفت‌های علمی که داشتند، پیشتاز بودند، گفت: امروز کشور نیاز به شما جوانان در عرصه‌های مختلف بویژه عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، علمی و سیاسی دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha