کد خبر: 4078496
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴

برگزاری اولین کارگاه توانمندسازی مدیران موسسات قرآنی در اردبیل

مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی، مردمی قرآن و عترت استان اردبیل از برگزاری اولین کارگاه توانمندسازی مدیران موسسات قرآنی با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی در اردبیل خبر داد.

کارگاه توانمندسازی مدیران موسسات قرآنیبه گزارش ایکنا از اردبیل، نهضت حورزاده، مدیرعامل اتحادیه موسسات و تشکل‌های فرهنگی، مردمی قرآن و عترت استان اردبیل، ۲۵ مردادماه، در جلسه هماهنگی برگزاری اولین کارگاه توانمندسازی مدیران موسسات قرآنی در اردبیل بر ضرورت ارتقای سطح معلومات و آگاهی مدیران مؤسسات قرآنی در راستای اجرای بهینه فعالیت‌ها تاکید و اظهار کرد: اولین کارگاه توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی استان اردبیل با رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نور مبین اردبیل برگزار می‌شود.

وی به موضوعات این کارگاه آموزشی یک روزه اشاره کرد و گفت: آموزش مسائل مربوط به نظام آموزشی، اداری، رسانه و فضای مجازی، مقررات مالیاتی و بیمه، برنامه و طرح نویسی از موضوعات اولین کارگاه توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی استان اردبیل است.

مدیر عامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی، مردمی قرآن و عترت استان اردبیل افزود: سعی داریم میان مؤسسات یک هم افزایی به منظور اثر بخشی بیشتر در جامعه ایجاد کنیم تا بتوانیم به اهداف خود با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص «جهاد تبیین» و «سبک زندگی» دست یابیم.

حورزاده در بخش دیگری از سخنانش به اهمیت گسترش فعالیت‌های قرآنی در جامعه گفت: برگزاری جلسات تفسیر قرآن در مساجد، کاربردی کردن دستورات قرآنی در بطن جامعه، آموزش با سبک نوین در مدارس و مراکز آموزشی، آشنایی بیشتر نسل جوان با تعالیم قرآنی، پرورش مدیران قرآنی و حمایت از مؤسسه‌های قرآنی باید نقش پررنگ‌تری در فعالیت‌های متولیان قرآنی استان داشته باشد.

وی به نحوه ثبت نام در کارگاه توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی اشاره کرد و گفت: مدیران مؤسسات قرآنی استان اردبیل می‌توانند از طریق تماس با شماره‌های ۰۴۵۳۳۲۳۵۷۴۱ یا ۰۴۵۳۳۳۶۸۰۴۱ در این کارگاه آموزشی ثبت نام کنند.

گفتنی است؛ اولین دوره توانمندسازی مدیران مؤسسات قرآنی استان اردبیل با مشارکت اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی، مردمی قرآن و عترت، اداره کل فرهنگ و ارشاد، دارالقرآن الکریم، اداره کل تبلیغات اسلامی و صدا، سیمای اردبیل روز پنجشنبه ۲۷ مرداد ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ عصر در محل مؤسسه قرآنی نور مبین واقع در خیابان داروپخش اردبیل برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha