کد خبر: 4078479
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱

لزوم آمادگی دستگاه‌های اجرایی اردبیل برای برگزاری کنگره ۳۴۰۰ شهید استان

معاون توسعه منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل جزء آخرین استان‌های کشور در برگزاری این رویداد معنوی است و امیدواریم با همراهی تمام دستگاه‌های اجرایی کنگره سه هزار و 400 شهید استان اردبیل با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار شده و از ثمرات و نتایج آن مردم استان بهره ببرند.

کاظم دبیر معاون استاندار اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، کاظم دبیر، معاون توسعه منابع انسانی استاندار اردبیل، ۲۵ مردادماه، در جلسه‌ هماهنگی برگزاری کنگره ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل اظهار کرد: هدف اصلی ما از برگزاری نشست کمک و پشتیبانی به برگزارکنندگان این کنگره است تا از برکات معنوی، اجتماعی و فرهنگی چنین رویدادهایی بهره کامل و کافی را ببریم.

وی تصریح کرد: قرار بود کنگره در تابستان برگزار شود اما به دلایلی برگزاری آن با تأخیر روبه‌رو شده که زمان جدید برگزاری آن را هیئت رئیسه ستاد کنگره اعلام خواهند کرد.

معاون توسعه منابع انسانی استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل جزء آخرین استان‌های کشور در برگزاری این رویداد معنوی است و امیدواریم با همراهی تمام دستگاه‌های اجرایی کنگره سه هزار و 400 شهید استان اردبیل با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار شده و از ثمرات و نتایج آن مردم استان بهره ببرند.

دبیر افزود: به هیچ وجه متولی اصلی برگزاری این رویداد بنیاد شهید و یا سپاه حضرت عباس(ع) نیست بلکه همه دستگاه‌ها و نهادها باید پای کار بیایند و تجهیزات و امکانات مورد نیاز اعم از خودرو و تجهیزات اداری مورد نیاز را در اختیار برگزارکنندگان این رویداد قرار دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: بهتر است تمام برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی در نیمه دوم سال به یاد این شهدای گرانقدر مزین شود که نمونه آن تهیه و توزیع جهیزیه برای نوعروسان، آبرسانی به روستاها و دیگر طرح‌های عمرانی و خدماتی است که شایسته است به اسم شهدا و نام و یاد آنها مزین و در سطح استان به شکل ماندگار انجام شود.

دبیر اضافه کرد: ما به برکت شهدا روح معنوی را در این استان در ایام برگزاری این رویداد توسعه خواهیم داد و تلاشمان بر این است تا با دیدار و سرکشی از خانواده‌های شهدا و برگزاری رویدادهای متنوع به ویژه تولید فیلم، مستند، انیمیشن بتوانیم انتقال مواریث دوران دفاع مقدس را انجام دهیم.

وی با قدردانی از صدا و سیما در تولید انیمیشن شهید مرحمت بالازاده در 52 قسمت و تولید تله‌فیلم، تله‌تئاتر و دیگر تولیدات رسانه‌های استانی و ملی را به یاد سه هزار و 400 شهید استان اردبیل بیان کرد: امیدواریم خروجی همه این اقدامات به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمک کند.

دبیر به نزدیکی هفته دولت و ضرورت ارائه عملکرد یک ساله دولتمردان در قالب‌های متنوع اشاره کرد و ادامه داد: شایسته است در این هفته خدمات دولت در قالب جهاد تبیین برای عموم مردم بیان شده و تلاش مسئولان خدمتگزار با هدف جلب اعتماد بیشتر مردم ارائه شود.

معاون توسعه منابع انسانی استاندار اردبیل از دستگاه‌های اجرایی خواست تا در گرامیداشت روز کارمند، تجلیلی را از کارمندان انجام داده و نسبت به کاهش هزینه‌های اداری و کمک به کنترل تورم و نقدینگی کشور گام‌های اساسی را بردارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha