کد خبر: 4075882
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴

تأسی به امام حسین(ع) استقلال‌طلبی را در ملت ایران برانگیخته کرد

معاون امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبيل گفت: تأسی به امام حسین و سیره آزادی‌خواهی آن حضرت شور استقلال طلبی و اسلام‌خواهی را در ملت ایران برانگیخته ساخت.

عزاداری امام حسینبه گزارش ایکنا از اردبیل، سارا حقی، معاون امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبيل، روز گذشته، ۱۳ مردادماه، در دیدار با فعالان تبلیغات اسلامی اردبیل اظهار کرد: دشمنان هیچگاه به عمق معرفتی ملت ایران به قیام عاشورا و راه پر نور امام حسین را درک نخواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه تأسی به امام حسین و سیره آزادیخواهی آن حضرت شور استقلال طلبی و اسلام‌خواهی را در ملت ایران برانگیخته ساخت، افزود: استکبار جهانی سال‌هاست با ترفندهای مختلف سعی در دلسرد کردن شیعه از طريق الهی اهل بیت دارد اما هنوز به این باور نرسیده که قیام امام حسین(ع) در ۱۴ قرن قبل پایه‌گذار عشق و ارادت ملت‌های آزادیخواه جهان به سیر و سلوک اهل بیت است.

معاون امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبيل گفت: مکتب امام حسین مکتب درس‌آموزی برای جوانان، نوجوانان و زنان و مردان ماست و هیچگاه این باب معرفتی بسته نخواهد شد.

وی محرم و صفر را زمینه‌ساز پالايش روحی و معنوی جامعه دانست و بیان کرد: همانطوری که امام راحل فرمودند محرم و صفر ضامن بقای اسلام و انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha