کد خبر: 4062818
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹

نمایشگاه صنایع‌ دستی در اردبیل برگزار می‌‌شود

معاون صنایع‌ دستی اداره ‌کل‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: همزمان با گرامیداشت هفته صنایع‌ دستی، نمایشگاه آثار هنرمندان و صنعتگران صنایع‌ دستی در صحن قیزیل‌ باش‌لار اردبیل برگزار می‌شود.

نمایشگاه صنایع‌ دستیبه‌ گزارش ایکنا از اردبیل، توحید دلاورقوام، معاون صنایع‌ دستی اداره ‌کل‌ میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل، ۱۸ خردادماه، ضمن اعلام این خبر در اردبیل اظهار کرد: براساس هماهنگی‌های انجام شده در گرامیداشت هفته صنایع‌دستی که از 20 خرداد آغاز می‌شود، نمایشگاه صنایع‌دستی در اردبیل برگزار خواهد شد.

معاون صنایع‌دستی اداره‌ کل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل بیان کرد: این نمایشگاه از روز 21 تا 27 خرداد در محل صحن قیزیل‌باش‌لار پایگاه میراث جهانی بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی با حضور صنعتگران و فعالان حوزه صنایع‌دستی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: از علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایشگاه دعوت می‌شود تا تاریخ ۱۹ خرداد به اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان اردبیل مراجعه و نسبت به ثبت‌نام برای شرکت در نمایشگاه اقدام کنند تا برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری منظم این نمایشگاه انجام شود.

دلاورقوام افزود: با هدف رونق و توسعه تولید و بازاریابی آثار صنعتگران و هنرمندان صنایع‌دستی استان، همزمان با هفته صنایع‌دستی برنامه‌های مختلفی در سطح استان برگزار می‌شود که انتظار می‌رود این اقدامات زمینه برای معرفی هر چه بیشتر صنایع‌دستی و حمایت از صنعتگران این حوزه را فراهم آورد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :