کد خبر: 4060169
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: همایش پیاده‌روی با خانواده به‌مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و صدمین سال تأسیس جمعیت هلال احمر برای افزایش نشاط اجتماعی و توانمندی‌های امدادی برگزار شد.

همایش پیاده‌روی با خانواده به گزارش ایکنا از اردبیل، عزت‌اله ضربی،‌ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل، روز گذشته، ششم خردادماه، در همایش پیاد‌ه‌روی با خانواده در اردبیل اظهار کرد: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و صدمین سال تأسیس جمعیت هلال، اعضای جوانان، امدادگران، داوطلبان و پرسنل جمعیت هلال احمر اردبیل همراه با اقشار مختلف مردم ضمن مشارکت در غبار روبی مزار شهدای گمنام، دور دریاچه شورابیل را به مسافت ۷ کیلومتر پیاده‌روی کردند.

وی با بیان اینکه این همایش با مشارکت هیئت ورزش‌های همگانی برگزار شد افزود: اعضای جمعیت هلال احمر با تجدید میثاق با شهدا تأکید بر این دارند که در مسیر شهدا حرکت می‌کنیم.

ضربی ادامه داد: حرکت کردن در مسیر شهدا، مسئولیت اجتماعی را سنگین‌تر می‌کند زیرا شهدا برای اهداف خود جانفشانی و ایثارگری کردند.

این مسئول افزود: جمعیت هلال احمر استان برای حفظ و ارتقای آمادگی بدنی اعضا و نشاط اجتماعی در طول سال برنامه‌های مختلفی اجرا می‌کند که پیاده‌روی دور دریاچه شورابیل هم یکی از این برنامه‌ها است.

ضربی ادامه داد: امدادرسانی ممکن است در شرایط خاص مثل تصادفات، سیل و زلزله و امثال آن‌ها باشد که این برنامه‌ها سبب می‌شود اعضای جمعیت هلال احمر همیشه آمادگی جسمانی خود را حفظ کنند.

در پایان به ۲۶ نفر از مشارکت‌کنندگان به قید قرعه هدایایی به رسم یادبود اهدا و از حضور اقشار مختلف مردم تجلیل شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: