کد خبر: 4059312
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: مهلت ثبت‌نام به جا ماندگان یارانه تا روز چهارشنبه چهارم خردادماه داده شده و در حال حاضر در استان اردبیل 21 هزار و 600 خانوار از یارانه محروم هستند.

یارانهبه گزارش ایکنا از اردبیل، بهروز رحیم‌زاده، مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل، سوم خردادماه در جمع تعدادی از خبرنگاران در اردبیل، اظهار کرد: 21 هزار و 600 خانوار همچنان از دریافت یارانه در استان اردبیل محروم هستند که با تغییر دهک و یا ارزیابی‌های انجام شده، امکان پرداخت یارانه به این خانوارها وجود دارد که می‌توانند برای بهره‌مند از یارانه اردیبهشت و خرداد به سامانه هدفمندی یارانه‌ها مراجعه کرده و اطلاعات خود را ثبت کنند.

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تا روز چهارشنبه چهارم خردادماه مهلت به جا ماندگان یارانه داده شده تا اطلاعات خود را در سامانه ثبت کرده و از این یارانه پرداختی بهره‌مند شوند.

رحیم‌زاده افزود: این افراد نباید به هیچ وجه به فرمانداری‌ها و یا سایر دستگاه‌ها مراجعه حضوری داشته باشند بلکه تنها با مراجعه به این سایت سازمان هدفمندی یارانه‌ها می‌توانند ثبت اطلاعات کرده و درخواست بازبینی در پرداخت یارانه را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: ما راهنمایی‌های لازم را از طریق رسانه‌ها و صدا و سیما به هم استانی‌ها ارائه کردیم و در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر، دولت فرصت جدیدی را نیز در آینده به جا ماندگان خواهد داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اضافه کرد: امیدواریم با حفظ آرامش و اطمینان خاطر از بررسی دقیق اطلاعات آنها، خانوارهای جا مانده و یا حذف شده از مراحل مختلف ثبت اطلاعات خود را انجام داده و اقدامات مؤثری را در این بخش داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: