کد خبر: 4058552
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۱

بیشترین جرائم برای متخلفان صنفی در اردبیل اعمال می‌شود

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل با بیان اینکه بیشترین جرائم برای متخلفان صنفی در طرح جدید اعمال می‌شود، گفت: لذا ضرورت دارد نسبت به جلوگیری از انجام تخلفات در استان اقدام شود.

تعزیرات حکومتیبه گزارش ایکنا از اردبیل، علی رحیمی‌آذر، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل، ۳۱ اردیبهشت‌ماه در جمع تعدادی از خبرنگاران در اردبیل، اظهار کرد: طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها با هدف تشدید نظارت‌ها برای تنظیم بازار در دستور کار است که به همین منظور 27 فقره تخلف احتکار در استان به ثبت رسیده که به همین منظور تشدید نظارت‌ها و اکیپ‌های فعال نظارتی تا سه برابر افزایش یافته و درصدد هستیم به این شکل جرائم و تخلفات را به دقت مورد رصد و بررسی قرار دهیم.

وی بیان کرد: سرعت رسیدگی به پرونده‌های ارجاع شده در کمتر از 24 ساعت محقق شده و حکم متخلفان در کم‌ترین زمان ممکن و خارج از نوبت رسیدگی و صادر می‌شود تا در این زمینه مشکلی باقی نماند و توانسته‌ایم 444 فقره تخلف ثبت شده در استان را که 27 مورد آن مربوط به تخلف احتکار است حل و فصل کنیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: رسیدگی به 20 فقره پرونده تخلف احتکار و محکومیت 44 میلیاردی در استان با محوریت احتکار انجام یافته و فقرات احتکاری از طریق شبکه رسمی در اختیار مردم قرار گرفته است و سامانه 135 تعزیرات و 124 سازمان صمت نیز در حال حاضر در خدمت هموطنان است تا گزارشات مربوطه در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی شود.

رحیمی‌آذر افزود: برخورد با گرانفروشی، احتکار و جلوگیری از فروش محصولات از اقداماتی است که در این زمینه بدون هیچ گونه مماشات و چشم‌پوشی برخورد خواهد شد و خط قرمز ما عمل به برنامه‌های مربوطه بر محوریت چهارچوب قانون است که براساس آخرین تصمیم‌گیری جرائم تعزیراتی تا 5 برابر افزایش داشته است.

وی تصریح کرد: درصدد هستیم تا موانع و مشکلات در این زمینه برطرف شود و بتوانیم در راستای مقابله با احتکار در استان اقدامات لازم و اساسی را انجام دهیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :