کد خبر: 4058498
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹

اختصاص ۷۲ میلیارد تومان برای پروژه‌های شهرک صنعتی اردبیل

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، از هزینه‌ کرد بیش از ۷۲ میلیارد تومان اعتبار از محل منابع داخلی و ملی برای اجرای پروژه‌های عمرانی در شهرک‌های صنعتی اردبیل خبر داد.

محمد اهلی شهرک صنعتی اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده، شاهد رشد بیش از چهار برابری تخصیص اعتبارات ملی در سال 1400 بودیم که این موضوع نشان از توجه ویژه مسئولان استان به امر تولید و حمایت از سرمایه‌گذاران دارد.

وی بیان کرد: در سال 1399 چیزی در حدود 110 میلیارد ریال از محل منابع ملی برای اجرای پروژه‌های عمرانی این شرکت تخصیص و جذب شده بود که خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده، این اعتبار به بیش از 450 میلیارد ریال در سال 1400 رسیده است.

اهلی ادامه داد: با همکاری و مشارکت مطلوب و مناسب مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه مقام عالی استان و نمایندگان مجلس، توانستیم این اعتبارات را تخصیص و جذب کنیم تا برای اجرا و تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های مختلف در سطح شهرک‌های صنعتی بکارگیری شود.

وی ادامه داد: در کنار تخصیص این منابع، بیش از 270 میلیارد ریال نیز از محل منابع داخلی شرکت به منظور شهرک‌سازی و تأمین زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی استان هزینه شده که این میزان اعتبار نسبت به سال ماقبل آن از رشد سه برابری برخوردار بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، اشاره‌ای هم به وضعیت تخصیص اعتبارات استانی کرد و افزود: در جذب اعتبارات استانی کمبودهایی داریم که با توجه به اینکه این موضوع از جمله درخواست‌های بحق واحدهای تولیدی است امیدواریم در سال جدید با مساعدت و همکاری فرمانداران، شاهد افزایش اعتبارات استانی در شهرک‌های صنعتی باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :