کد خبر: 4056183
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل به لزوم جهاد تبیین در حوزه امید آفرینی و مقابله با تحریف‌ها پرداخت و گفت: مجموعه آثار شهید مطهری بهترین منبع در حوزه جهاد تبیین در عرصه‌های مختلف است.

عزیزالله عابدی به گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزاله عابدی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل، ۲۰ اردیبهشت‌ماه، در نشست هفته عقیدتی و سیاسی اردبیل به اهمیت جهاد تبیین در عرصه‌های مختلف پرداخت و اظهار کرد: ما بایستی شهدا را الگوی خود در عرصه تعلیم و تربیت قرار بدهیم.

وی، به لزوم جهاد تبیین در حوزه امیدآفرینی و مقابله با تحریف‌ها پرداخت و گفت: مجموعه آثار شهید مطهری بهترین منبع در حوزه جهاد تبیین در عرصه‌های مختلف است چراکه آثار این متفکر و اندیشمند بزرگ  علاوه بر پاسخگویی به شبهات، ارزش‌های دینی و انقلاب اسلامی ما را به خوبی تشریح و شفاف کرده است.

عابدی با بیان اینکه جهاد تبیین، جهاد بسیار سختی است گفت: موفقیت در این عرصه بدون مطالعه و پژوهش امکان‌پذیر نیست و جهاد تبیین در عرصه‌های مختلف و امیدآفرینی در جامعه از رسالت‌های دانشجویان و انتظارات رهبر انقلاب از جوانان است.

 مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل، با بیان اینکه نباید در مقابل توطئه‌های دشمن سکوت کرد، گفت: بایستی حرف زد و این سکوت را شکست و با روشنگری و تبیین حقایق به روشنگری پرداخت، چرا که دانشجو نباید نسبت به مشکلات جامعه بی‌اعتنا باشد و به خواسته دشمنان دامن بزند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: