کد خبر: 4053031
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰

63 طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در اردبیل اجرا می‌شود

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، از اجرای 63 طرح در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در نیمه اول امسال، در سطح استان اردبیل خبر داد.

عبدالله بحرالعلومی مدیر فرهنگ و ارشاد اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، عبدالله بحرالعلومی، مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، هفتم اردیبهشت‌ماه، در نشست توجیهی مؤسسات مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در اردبیل، اظهار کرد: 63 طرح مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی پس از بررسی طرح‌های ارسالی به کمیته در استان اردبیل توسط 28 مؤسسه مورد تصویب قرار گرفته است.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: در نیمه اول سال، این طرح‌های تصویب شده در خصوص رفع و کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی در سطح استان اردبیل اجرا خواهد شد که امیدواریم شاهد رفع برخی مسائل و مشکلات اجتماعی و فرهنگی در سطح استان باشیم.

وی افزود: مؤسسات فرهنگی و هنری از جایگاه مهم و پراهمیتی برخوردار است که در روند اجرای برنامه‌ها، هر چقدر این موسسات توانمند باشند قطعاً برنامه‌های کیفی را شاهد خواهیم بود.

بحرالعلومی اظهار کرد: تعامل و همکاری بین دستگاه‌های فرهنگی و هنری با مؤسسات بسیار مهم و حائز اهمیت است و در این خصوص همکاری‌های دوطرفه لازم و ضروری است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha