کد خبر: 4042295
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲

رئیس اداره بنیاد شهرستان پارس‌آباد، گفت: خانواده‌های والامقام شهدا و ایثارگران که خود زبان گویای جهاد تبیین هستند، بهترین و گویاترین زبان برای ترویج این جهاد در بین مردم و همه ملت‌ها هستند.

جهاد تبیینبه گزارش ایکنا از اردبیل، بهروز فخیمی، رئیس اداره بنیاد شهرستان پارس‌آباد، 20 اسفندماه، در مراسم یادواره شهدای شهرستان پارس‌آباد، اظهار کرد: از صدر اسلام تا کنون بسیاری از افراد برای دین خدا و باقی ماندن نام و آیین اسلام و قرآن فداکاری و از خودگذشتگی کرده‌اند، در خصوص انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) نیز ما شاهد ایثارگری و ایستادگی ملت ایران برای حمایت از رهبری و ولایت فقیه بوده و هستیم.

فخیمی، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین عنوان کرد: خانواده‌های والامقام شهدا و ایثارگران که خود زبان گویای جهاد تبیین هستند، بهترین و گویاترین زبان برای ترویج این جهاد در بین مردم و همه ملتها هستند چرا که آنها در عمل نشان دادند که می‌توانند در عرصه‌های مختلف، در جهاد اکبر و در جهادی که می‌توانند خودشان را در عرصه تبیین و روشنگری نشان بدهند همیشه حضور فعال داشته‌اند.

رئیس اداره بنیاد شهرستان پارس‌آباد، ادامه داد: همه ما بایستی بدانیم خانواده‌های شهدا بذر تداوم این انقلاب و اسلام را کاشته‌اند و امروز می‌بینیم در عرصه‌های مختلف همچون ویروس منحوس کرونا، جهاد سلامت، حوزه دفاع از حرم و حوزه دفاع از امنیت به تاسی از دفاع مقدس جوانان برومند ما به میدان نبرد می‌آیند.

وی، با تاکید به اینکه خانواده شهدا چشم و چراغ ملت است، بیان کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران با گذشت، صبر، بصیرت، استقامت و پایداری پس از 43 سال هنوز در صف اول صیانت، پاسداری، مبارزه و استقامت و پایداری در برابر زیاده‌خواهی‌های نظام سلطه ایستاده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: