کد خبر: 4037005
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، گفت: طی تفاهم نامه‌ای با شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و استانداری اردبیل، دو پست برق در شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اجرا می‌شود.

محمد اهلی شهرک صنعتی به گزارش ایکنا از اردبیل، محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، ۲۸ بهمن‌ماه، در نشست مشترک با مدیرعامل برق منطقه‌ای آذربایجان که با حضور استاندار اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: این دو پست برق در شهرک صنعتی اردبیل 2 و ناحیه صنعتی پارس‌آباد اجرا می شود که با احداث آن، مشکل برق واحدهای تولیدی این دو شهرک برای سالیان متوالی برطرف خواهد شد.

وی ادامه داد: طی این تفاهم‌نامه که از مصوبات سفر پرخیر و برکت ریاست جمهوری به استان اردبیل است، پست 63 کیلوولت در شهرک صنعتی اردبیل 2 و پست 132 کیلوولت در ناحیه صنعتی پارس‌آباد اجرا و عملیاتی می‌شود.

اهلی تصریح کرد: خوشبختانه در سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل، مصوبات بسیار ارزشمندی برای توسعه زیرساخت‌های استان در نظر گرفته شد که تامین برق مورد نیاز واحدهای تولیدی از جمله این مصوبات بود.

وی با بیان اینکه، مجموع هزینه کرد برای این دو پست برق بیش از 3200 میلیارد ریال خواهد بود، خاطرنشان کرد: با اجرای این پست‌ها، ظرفیت برق‌رسانی به این دو شهرک تا 75 مگاوات افزایش پیدا خواهد کرد که به طور حتم با بهره‌برداری از آن، شاهد افزایش سرمایه‌گذاری و اشتغال در استان اردبیل خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی را از اولویت‌های مهم و اساسی برشمرد و افزود: تلاش می‌کنیم با همراهی سازمان ها و دستگاه‌های خدمت‌رسان، به این هدف مهم دست پیدا کنیم و از تمامی ظرفيت‌های موجود برای رسیدن به افزایش تولید و اشتغال استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: