کد خبر: 4032144
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶

دبیر مجمع مطالبه‌گران استان اردبیل، از راه‌اندازی ۱۸ کارگروه تخصصی در استان اردبیل خبر داد و گفت: شبکه‌سازی مطالبه‌گران و استمرار مطالبات مردمی اولویت مجمع مطالبه‌گران است.

مهدی جدی مجمع مطالبه گریبه گزارش ایکنا از اردبیل، مهدی جدی، دبیر مجمع مطالبه‌گران استان اردبیل، نهم بهمن‌ماه، در مجمع مطالبه‌گران شهرستان مشگین‌شهر، اظهار کرد: مجامع مطالبه‌گری هر شهرستان علاوه بر مرکز شهرستان، در سایر شهرها نیز تشکیل خواهد شد و اعضای این مجمع‌ها طی برگزاری یک انتخابات از بین افراد شایسته و لایق برگزیده خواهند شد و سپس یکی از اعضای این مجمع به عنوان دبیر و نماینده مطالبه گران آن شهر انتخاب خواهد شد.

وی گفت: یکی از مهمترین اهداف ما زمینه‌سازی برای تشکیل حلقه‌های میانی توسط جوانان در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلام است که منجر به تشکیل کارگروه‌های تخصصی شده و در حدود ۱۸ کارگروه تخصصی توسط جوانان غیور و تحصیل‌کرده در اردبیل تشکیل شده است.

دبیر مجمع مطالبه‌گران استان اردبیل، گفت: مهم‌ترین اقدام ما در این مجمع، شبکه‌سازی مطالبه‌گران و استمرار مطالبات به حق مردم است که در این راستا تلاش خواهیم کرد تا مطالبات به هنگام و در زمان مشخص صورت گیرد تا به صورت صحیح پیگیری و انجام شود.

جدی گفت: مطالبات بعد از بررسی اقدامات و برنامه ریزی‌های اولیه، اول بایستی به اطلاع مسئول مربوطه رسیده شود تا رفع شود و در صورتی که مشکل برجای خود باقی ماند بایستی رسانه‌ای و مطالبه شود و در این راستا از همه رسانه‌ها و اصحاب قلم خواهشمندیم تا در این راستا همراه و صدای ما باشند، تا به اهداف خود در زمینه پیشرفت و توسعه برسد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: