کد خبر: 4030703
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل، گفت: بازارچه مشاغل خانگی به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل و همکاری جهاد دانشگاهی، در اردبیل راه‌اندازی می‌شود.

اباصلت ابراهیمی مدیرعامل ورزشی و فرهنگی شهرداری اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، اباصلت ابراهیمی، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل، سوم بهمن‌ماه، در دیدار با مسئول دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان اردبیل، اظهار کرد: ایجاد بازارچه مشاغل خانگی با عنوان طرح «سه‌شنبه بازار» در پارک بانوان اردبیل در دستور کار سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل قرار گرفته است.

ابراهیمی، حمایت از مشاغل خانگی را نیازمند ایجاد بستر و ساختارهای لازم توسط ارگان‌های ذی‌ربط دانست و خاطرنشان کرد: این بازارچه با هدف حمایت از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها و فراهم کردن بسترهای لازم برای فروش محصولات اجرا خواهد شد.

وی، با بیان اینکه از تجربیات جهاددانشگاهی در پیشبرد اهداف طرح «سه‌شنبه بازار» استفاده خواهیم کرد، ادامه داد: بازارچه مشاغل خانگی بستر مناسبی برای ارائه محصولات حاصل از فعالیت بانوان فعال در حوزه مشاغل خانگی به وجود می‌آورد و به فروش این محصولات کمک شایانی می‌کند.

در این دیدار، میثم ضارب‌نیا، مسئول دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی اردبیل، با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در این دبیرخانه، تصریح کرد: بازاریابی و فروش دو مشکل عمده فعالان متقاضیان طرح مشاغل خانگی است امیدواریم با راه‌اندازی بازارچه مذکور در اردبیل بتوانیم به رونق فروش محصولات مشاغل خانگی کمک نماییم.

وی، به تشریح مشکلات  متقاضیان طرح مشاغل خانگی پرداخت و گفت: بازاریابی و فروش ۲ مشکل عمده فعالان متقاضیان طرح مشاغل خانگی است و امیدواریم با راه‌اندازی بازارچه مذکور در اردبیل بتوانیم به رونق فروش محصولات مشاغل خانگی کمک کنیم که اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی فرصت مناسبی برای اشتغال، توانمندسازی و معرفی ظرفیت‌های تولیدی استان است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: