کد خبر: 4029997
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل:

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: اهالی بازار باید پیشینه فرهنگی و ارزشی قوی داشته باشند تا خوش‌بینی و امیدواری در مردم ایجاد شده و آلودگی‌های ذهنی و تفکرات مسموم نیز کنار گذاشته شود.

رضا قاسمیان، معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیلرضا قاسمیان، معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل، در گفت‌وگو با ایکنا از اردبیل، اظهار کرد: مسیر پیشرفت و توسعه شهر و بهبود معیشت مردم را در کنار مسئولان و دستگاه‌های اجرایی و اصناف و بازاریان ترسیم می‌شود که اصناف منصف باید رفتار و منش خود را به بازار خوش‌بین کنند و آرامش و اعتماد را به مردم برگرداندند.

وی بیان کرد: فعالیت عقلانی و منطقی تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد نظیر اصناف و بازاریان از اهم مواردی است که در این زمینه به دور از نگاه سیاسی زمینه همگرایی بیشتر بازاریان و کسبه منصف فراهم آمده است که به همین منظور استفاده از تجربیات ارزشمند برای تحقق اهداف مورد نظر اولویت اساسی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: به دور از رقابت‌های منفی در بازار و تشکل‌های شکل گرفته در این حوزه رقابت مثبت و همگرایی بیشتر در استان است که ضروری است برنامه‌ریزی‌های اساسی تمهیدات لازم به عمل آمده و امیدواریم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم که این موضوع بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

قاسمیان تصریح کرد: برای ایجاد فعالیت مناسب با رقابت سالم بازاریان در فروش محصول و کالا نیازمند استفاده از افراد متخصص هستیم که این موضوع در حال حاضر به عنوان فعالیت و رقابت سالم بازاریان در فروش محصول و کالا فراهم آمده که در این زمینه تاثیر رقابت منفی بر دیدگاه منفی در سطح بازار و ورود اصناف را نیاز دارد.

وی اظهار کرد: اهالی بازار باید پیشینه فرهنگی و ارزشی قوی داشته باشند تا خوش‌بینی و امیدواری در مردم ایجاد شده و آلودگی‌های ذهنی و تفکرات مسموم نیز کنار گذاشته شود تا بتوانیم در تنظیم بازار و تامین مایحتاج ضروری نقش‌آفرینی کنیم که به همین منظور مدیران و مسئولان در استان بدون همراهی اهل بازار نمی‌توانند در کنترل بازار کمک‌رسانی کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل بیان کرد: نیازمند همراهی بازاریان برای رسیدن به آسایش و آرامش هستیم تا خلاها را برطرف کرده و به نقاط مطلوب و هدفمندی در استان دست یابیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: