کد خبر: 4029989
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: توجه به زیرساخت‌ها و اصلاح ساختارهای فرهنگی و هنری استان، یک ضرورت است که این امر می‌تواند به تقویت مسائل فرهنگی در استان کمک کند.

کمال الدین میرجعفریان استانداریبه گزارش ایکنا از اردبیل، سید کمال‌الدین میرجعفریان، معاون عمرانی استاندار اردبیل، 29 دی‌ماه، در نشست پیگیری موانع و مشکلات تکمیل تالار شهر اردبیل اظهار کرد: مسائل فنی و نحوه اداره مدیریت اجرایی، فضای مورد نیاز برای پارکینگ و محوطه‌سازی پروژه، مسائل مالی و دیگر موانع و مشکلات پروژه تالار شهر اردبیل از موارد بحث و بررسی بوده که بایستی مورد توجه واقع شود.

وی، با اشاره به حساسیت تکمیل تالار شهر اردبیل، گفت: توجه به زیرساخت‌ها و اصلاح ساختارهای فرهنگی و هنری استان، یک ضرورت است و این امر، می‌تواند به تقویت مسائل فرهنگی در استان کمک کند.

معاون عمرانی استاندار اردبیل افزود: اصحاب فرهنگ و هنر استان اردبیل به‌عنوان نخبگان جامعه، نقش اساسی در توسعه استان دارند و ایجاد بسترهای لازم برای فعالیت اصحاب فرهنگ و هنر استان از ضرورت و اهمیت چندین برابری برخوردار است.

وی، با بیان اینکه توسعه در جوامع بشری بدون توجه کافی به فرهنگ و هنر، امکان‌پذیر نیست، اظهار کرد: برنامه‌ریزی و اقدام مشترک برای تکمیل تالار شهر اردبیل لازم و ضروری است و این امر با جدیت تمام پیگیری خواهد شد تا هر چه زودتر در اختیار علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر استان اردبیل قرار گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: