کد خبر: 3556633
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹
حجت‌الاسلام ستوده:
گروه اجتماعی: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: با وجود اینکه استان اردبیل وضعیت مطلوبی در موضوع حجاب و عفاف دارد اما لازم است الگوی مناسبی برای حجاب و عفاف ارائه شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل روز گذشته پنجم دی‌ماه در جلسه صیانت از حقوق شهروندی و حریم امنیت عمومی اردبیل تصریح کرد: با وجود اینکه استان اردبیل وضعیت مطلوبی در موضوع حجاب و عفاف دارد اما لازم است الگوی مناسبی برای حجاب و عفاف ارائه شود.
وی با بیان اینکه در استان هم خانواده‌ها و هم مسئولان به مقوله حجاب و عفاف توجه ویژه دارند، اضافه کرد: در مقابل در سه‌ماهه تابستان با ورود گردشگران وضعیت مطلوبی در حجاب و عفاف دیده نمی‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با تأکید به اینکه این اداره کل موضوع ترویج فرهنگ حجاب و عفاف را در محورهای مختلف دنبال می‌کند، اضافه کرد: از جمله توجه به منویات رهبری در برنامه‌های فرهنگی و قرآنی مورد تأکید است.
حجت‌الاسلام ستوده افزود: استفاده از ظرفیت جمعیت زنان فرهیخته و استفاده از فضای مجازی نیز در موضوع حجاب و عفاف به کار گرفته می‌شود و علاوه بر این بهره‌گیری از توان رسانه و مطبوعات موردتوجه سازمان تبلیغات اسلامی است.
وی به اجرای برنامه‌های بین دستگاه‌های نیز اشاره کرد و گفت: از جمله برگزاری گفتمان‌های دانشجویی در دانشگاه‌های استان و برگزاری برنامه‌های مشترک با سایر دستگاه‌ها در دستور کار است.
در این جلسه طبق ارزیابی به عمل آمده، اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل به‌عنوان دستگاه برتر در سطح کشور در حوزه حقوق شهروندی و عفاف معرفی شد و تندیس و لوح سپاس به مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اعطاء شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: