کد خبر: 4224760
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۸

برگزاری بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآنی ارتش در اردبیل

فرمانده تیپ ۴۰ ارتش در اردبیل گفت: بیست و چهارمین دوره مسابقات نیروهای حاضر در یگان‌های شمال‌غرب کشور به میزبانی اردبیل برگزار شد.

مسابقات قرآن نیروهای ارتشبه گزارش ایکنا از اردبیل، علیرضا نباتی، فرمانده تیپ ۴۰ ارتش در اردبیل، ۱۴ تیرماه، در مراسم اختتامیه این مسابقات قرآنی به میزبانی اردبیل، اظهار کرد: نیروهای توانمند ارتش در قالب یگان‌های حاضر در شمال‌غرب کشور در این دوره از مسابقات قرآن و احکام حاضر شده تا رقابتی را با همدیگر انجام دهند.

وی تصریح کرد: در این دوره از مسابقات خانواده‌های کارکنان نیروی زمینی ارتش در قالب یگان‌های شمال‌غرب به میزبان تیپ ۴۰ متحرک و هجومی گرد هم آمدند تا در این رقابت توانمندی خود را به رخ بکشند.

فرمانده تیپ ۴۰ ارتش در اردبیل گفت: ۲۲۰ نفر در رشته‌های حفظ، قرائت، اذان و احکام در این مسابقات حاضر شدند تا به مدت سه روز در کنار هم فضای معنوی و ارزشمندی را تجربه کنند.

نباتی افزود: نیروهای مسلح ما امروز در کنار آراستگی، توان نظامی و قدرت بازدارندگی، در عرصه معنوی نیز از سرآمدان جامعه هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: در قالب تیپ ۴۰ نیروهای ارتش همواره افتخارآفرین مسابقات مختلف بودند و در این دوره از رقابت‌های قرآنی و معنوی نیز توانستند جایگاه برتر و ممتازی را به دست آورند.

نباتی تصریح کرد: در مدت سه روز تلاش کردیم تا فضای خوبی را برای خانواده‌ها و کارکنان نیروی زمینی ارتش در قالب یگان‌های حاضر در شمال‌غرب فراهم کنیم تا بتوانند شرایط مناسبی را در شهر دارالارشاد اردبیل که مزین به نام امام حسین(ع) و عاشقان حضرت ابوالفضل(ع) است، تجربه کنند.

فرمانده تیپ ۴۰ ارتش در اردبیل، قرآن را بزرگ‌ترین و مستحکم‌ترین ریسمان ارزشی و معنوی عنوان کرد و ادامه داد: عمل به قرآن می‌تواند راهگشا و سعادت دنیوی و اخروی را به همراه داشته باشد.

انتهای پیام
captcha