برپایی ۲۱۸ پایگاه جشن عاطفه‌ها در اردبیل
کد خبر: 4169556
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴
باهدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند؛

برپایی ۲۱۸ پایگاه جشن عاطفه‌ها در اردبیل

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: ۲۱۸ پایگاه ثابت و سیار در استان اردبیل با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب جشن عاطفه‌ها برپا شد.

برپایی ۲۱۸ پایگاه جشن عاطفه‌ها در اردبیلبه گزارش ایکنا، به نقل از کمیته امداد اردبیل، جلیل قدیمی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل، ۲۶ شهریورماه با اعلام این خبر تصریح کرد: ۱۵۰ مرکز نیکوکاری در قالب این پایگاه به صورت محله محور اقدام به جمع آوری کمک‌های مردمی می‌کنند تا در قالب جشن عاطفه‌ها این کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری و برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت و نیازمند توزیع شود.

وی افزود: از فردا پایگاه‌های کمیته امداد آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی خواهند بود که تا آخر هفته در معابر عمومی شهر‌ها کار جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم ادامه خواهد داشت.

قدیمی اظهار کرد: ۳۱ شهریور ماه نیز جلوی مصلی نمازجمعه همکاران در قالب این پایگاه‌ها مستقر خواهند شد تا کمک‌ها را جمع‌آوری کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل گفت: سال گذشته در قالب جشن عاطفه‌ها بالغ بر ۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مساعدت مردمی جمع‌آوری شد تا تقدیم خانواده‌های نیازمند شود.

وی بیان کرد: امسال پیش‌بینی می‌کنیم با بهره‌گیری از ظرفیت خیران خارج از استان و اردبیلی‌های مقیم تهران بتوانیم بیش از ۱۲ میلیارد تومان منابع را در قالب جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری کنیم.

قدیمی اظهار کرد: پویش «فصل مهر» فرصتی را فراهم کرده تا از ظرفیت نهاد‌های غیردولتی و تشکل‌های مردمی استفاده کنیم تا نیازمندی خانواده‌های بی‌بضاعت به شکل درست و صحیح رفع شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل خاطرنشان کرد: چهارم مهر ماه این جشن در کلیه مدارس استان برگزار خواهد شد تا کودکان و خانواده‌های آن‌ها کمک‌های خود را برای مساعدت به دانش‌آموزان نیازمند انجام دهند.

وی افزود: این مراسم به صورت نمادین در مدرسه حیات طیبه اردبیل برگزار می‌شود تا با همراهی مدیران مدارس و اولیای دانش‌آموزان کمک‌های جمع‌آوری شده در آموزشگاه‌های استان تقدیم اولیای دانش‌آموزان نیازمند شده تا در آستانه سال‌تحصیلی شرایط مطلوبی را در رفع نیاز دانش‌آموزان اعم از کیف، کفش و لوازم التحریر را شاهد باشیم.

انتهای پیام
captcha