کاهش تنگناهای معیشتی مردم پیگیری شود
کد خبر: 4127361
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶

کاهش تنگناهای معیشتی مردم پیگیری شود

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دستیابی به ثبات اقتصادی در کشور و کاهش تنگناهای معیشتی مردم با تکیه بر توانمندی‌های داخلی و ایجاد ثبات اقتصادی بیشتر جزو اولویت‌های اساسی است.

محمود عباس زاده نماینده مردم مشگین شهر در مجلسبه گزارش ایکنا از اردبیل، محمود عباس‌زاده مشگینی، نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی، ۲۰ اسفندماه، در دیدار با مسئولان استان اردبیل اظهار کرد: رویکرد حمایت از تولید و تقویت رشد منطقی اقتصاد کشور با تصویب نمایندگان مجلس برای فراهم‌سازی شرایط مساعد و زمینه اجرایی آن جزو اولویت‌های مهم و اساسی است که در این زمینه به دنبال تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه هستیم.

وی با اشاره به اینکه کاهش مالیات فعالان بخش تولید در بودجه سال آینده در دستور کار است گفت: درصدد هستیم با توجه جدی به افزایش بودجه عمرانی و تامین ارز مورد نیاز برای خرید کالاهای اساسی مورد توجه قرار گرفته که امری لازم و ضروری است تا دولت نسبت به کنترل تورم اقدام کند.

نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: هموارسازی تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی برای سرمایه‌گذاری‌های لازم در این زمینه و ایجاد حرکت تحولی در این حوزه با تلاش نمایندگان مجلس جزو اولویت‌های اساسی و مهم است که امید می‌رود تمهیدات لازم در این زمینه به عمل آید.

عباس‌زاده مشگینی خاطرنشان کرد: حمایت از کارکنان دولت برای افزایش 20 درصدی در حقوق و مزایای کارکنان باید مورد توجه واقع شود و در کنار آن بتوانیم با انضباط مالی دولت کسری بودجه به حداقل برسد و در کنار رشد منطقی مالیات‌ها درصدد هستیم موانع موجود را در این زمینه برطرف کنیم.

وی تصریح کرد: رفع مشکلات اقتصادی کشور با راهکارهای منطقی و سر و سامان بخشی به وضعیت موجود جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه روند افزایشی تورم در حوزه‌های مختلف سبب مشکلات عدیده‌ای در این زمینه شده است.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس ادامه داد: دستیابی به ثبات اقتصادی در کشور و کاهش تنگناهای معیشتی مردم با تکیه بر توانمندی‌های داخلی و ایجاد ثبات اقتصادی بیشتر جزو اولویت‌های اساسی است.

انتهای پیام
captcha