کد خبر: 4102998
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰

سنگر نظام و انقلاب در جنگ ترکیبی نوین، سنگر جهاد تبیین است

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: سنگر نظام و انقلاب در جنگ ترکیبی نوین، سنگر جهاد تبیین و نبرد در این میدان بوده و به کار بردن کلمه جهاد برای این نهضت روشنگری مبین اهمیت و کارآمدی و تأثیرگذاری آن است.

علی واحد مدیرکل حفظ آثار استان اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، علی واحد، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل، هفتم آذرماه، در جلسه‌ با مسئولان استان اردبیل اظهار کرد: دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اکنون با ناامیدی از رویارویی در میدان نبرد، به جنگ نرم نوین و نیز جنگ‌های ترکیبی روی آورده‌اند و به دلیل داشتن ماهیت شیطانی، ناجوانمردانه دست به هر کاری می‌زنند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

وی افزود: در جنگ ترکیبی و ادراکی و شناختی باید شیوه دفاع متناسب با نوع هجوم باشد و کشور ما در حال حاضر مورد بمباران و هجوم وسیع رسانه‌ای و دروغ پراکنی و شبهه‌افکنی واقع شده و رهبر معظم انقلاب اسلامی دفاع به شیوه تبیین را برای مقابله با آن دستور داده‌اند و تعبیر جهاد برای آن به کار برده‌اند که بایستی از طرف همه آحاد جامعه به ویژه دلسوزان و خواص اجرا و اطاعت شود.

واحد ادامه داد: سنگر نظام و انقلاب در جنگ ترکیبی نوین، سنگر جهاد تبیین و نبرد در این میدان است و به کار بردن کلمه جهاد برای این نهضت روشنگری مبین اهمیت و نیز کارآمدی و تأثیرگذاری آن است و دشمن هم به این امر واقف است و در راه تضعیف این نهضت و مغفول ماندن آن با تمام توان تلاش می‌کند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل تأکید کرد: جهاد تبیین تکلیفی شرعی و ملی است و هر ایرانی برای حفظ استقلال میهن اسلامی باید در روشنگری و جهاد تبیین شرکت کند و راه شهیدان را با شرکت در این جهاد ادامه دهد.

واحد گفت: دستاوردها و برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی در داخل و خارج کشور بر همگان روشن است و معاندین نظام با ایجاد شبهه در اذهان مردم قصد تخریب ماهیت نظام را دارند و جهاد تبیین در این تقابل، خنثی کننده نقشه شوم آنان است.

دبیر خبر: ابراهیم عزیززاده

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha