کد خبر: 4087239
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳

خودکفایی در صنایع نظامی کشور برگرفته از حرکت جهادی است

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: امروز در صنایع نظامی کشورمان به خودکفایی رسیده‌ایم که برگرفته از حرکت جهادی ملت ایران و روح ایمان ملت ایران است.

غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، سردار غلامحسین محمدی‌اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، ۳۱ شهریورماه، در دیدار با رزمندگان و ایثارگران استان اردبیل اظهار کرد: امروز در صنایع نظامی کشورمان به خودکفایی رسیده که برگرفته از حرکت جهادی ملت ایران و روح ایمان ملت ایران است و این موضوع مهم باید در جامعه به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

وی بیان کرد: رشادت‌های جوانان در دوران دفاع مقدس جزو اولویت‌های مهم و اساسی است و در این زمینه درصدد هستیم تا با برگزاری محافل شهدا و گرامیداشت مناسبت‌های هفته دفاع مقدس برای گرامیداشت حماسه‌سازان 8 سال دفاع مقدس تلاش کنیم و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: عملیات والفجر یک نقش مهمی در تبیین اهداف رزمندگان استان در عملیات مختلف دارد و با توجه به این که استان اردبیل 108 شهید را در این عملیات تقدیم نظام انقلاب اسلامی کرده که مجاهدت و رشادت‌های زیادی را از خود نشان داده‌اند.

محمدی‌اصل تصریح کرد: بسیج به عنوان دریای عظیمی است که نیروهای مخلصی دارد که پا به میدان گذاشته و گره‌گشایی کرده‌اند و با تبعیت از مقام معظم رهبری با بصیرت تدابیر رهبر معظم انقلاب را در میدان عمل اجرا کند.

وی اظهار کرد: هدف از تشکیل بسیج دور اندیشی امام راحل به منظور تامین  نیروی عظیم با ایمان و روح و حرکت جهادی برای برهه‌های حساس انقلاب اسلامی بود و این دوراندیشی آینده انقلاب اسلامی را تا ظهور بقیه‌الله ضمانت کرده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: هشت سال دفاع مقدس گنجینه‌ای از تجربیات ارزنده را به دنبال داشت و امروز ایران اسلامی از قدرت بی‌مانند معنوی برخوردار شده و به اوج عزت و اقتدار جهانی رسیده است.

محمدی‌اصل ادامه داد: وصایای رزمندگان به ویژه شهدای گرانقدر با پشتیبانی از ولایت فقیه خواسته شهدا از ملت بزرگ ایران اسلامی است که در مسیر درست قرار گرفته و با روحیه جهادی می‌تواند از گردنه‌های حساس و حوادث عبور کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha