کد خبر: 4078772
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹

اعتبارات لازم برای اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی اردبیل تامین می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: روند اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در استان اردبیل با جدیت در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه به دنبال احصای اجرای این پروژه‌ها در حاشیه شهرها و روستاها برای تامین منابع و کمک به تکمیل پروژه‌ها هستیم.

کمال الدین میرجعفریان معاون استاندار اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، سیدکمال‌الدین میرجعفریان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل، ۲۶ مردادماه، در دیدار با مسئولان استان اردبیل اظهار کرد: روند اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در استان اردبیل با جدیت در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه به دنبال احصای اجرای این پروژه‌ها در حاشیه شهرها و روستاها برای تامین منابع و کمک به تکمیل پروژه‌ها هستیم.

وی بیان کرد: روند اجرا و تخصیص منابع اعتباری پروژه‌های محرومیت‌زدایی مورد بررسی قرار گرفته و در این زمینه با توجه به شاخص‌های توزیع امکانات در استان به دنبال تحقق اهداف مورد نظر هستیم و با توجه به این که شاخص‌های مربوط به توزیع امکانات اعم از مدارس، بهداشت و سرانه فضای ورزشی به درستی تعیین نشده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: استخراج فضاهای واقعی و احصای نیازمندی‌ها به عنوان یک ضرورت اساسی و مهم مطرح است و بتوانیم استخراج سرانه واقعی در استان اردبیل را با اتخاذ تصمیم‌گیری‌های مناسب و اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در استان رقم بزنیم.

میرجعفریان تصریح کرد: هدفگذاری برای تکمیل پروژه‌های محرومیت‌زدایی انجام یافته و درصدد هستیم با پیگیری و سرعت‌بخشی به روند اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی شرایط استفاده از ظرفیت‌های اعتباری را برای اجرای طرح‌های مختلف تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد.

وی اظهار کرد: امری لازم و ضروری است که با اولویت‌بخشی به تخصیص اعتبارات به پروژه‌های نیمه‌تمام و اجرای پروژه‌ها برای تکمیل آن‌ها تا هفته دولت و دهه فجر هدفگذاری می‌شود تا بتوانیم با احصای پروژه‌های محرومیت‌زدایی نسبت به تامین منابع و کمک به تکمیل پروژه‌ها اقدامات اساسی و لازم را رقم بزنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل ادامه داد: تامین اعتبارات مورد نیاز برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی از اهم مواردی است که با جدیت مورد توجه قرار گرفته و در تلاش هستیم با تمهیدات به عمل آمده به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha