کد خبر: 4069052
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳

اعزام دانش‌آموزان اردبیلی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور خبر داد و گفت: راهیان نور یک اردوی فرهنگی و تربیتی است که باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید می‌شود.

جلسه آموزش و پرورش اردبیل راهیان نوربه گزارش ایکنا از اردبیل، کلام‌اله صفری، مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان اردبیل، ۱۵ تیرماه در جلسه‌ای که در اداره مطبوعش برگزار شد با بیان اینکه طرح هجرت یک اقدام بسیار خوب و ارزشمند است، اظهار کرد: شناسایی مدارس نیازمند برای بهره‌مندی از برکات این طرح از موارد ضروری است.

صفری با اشاره به اینکه این طرح یک فعالیت موثر در راستای آماده‌سازی مدارس برای آغاز سال تحصیلی است، تصریح کرد: دانش‌آموزان در فصل تابستان می‌توانند علاوه بر سپری کردن ایام فراغت خود به یادگیری فنون مختلف نیز می‌پردازد.

وی افزود: این طرح زمینه عمران و آبادانی مدارس و مراکز آموزشی را فراهم کرده و اجرای این طرح باعث نشاط جوانان و افزایش علاقه و گرایش آنان به مسائل مهم عقیدتی و اخلاقی خواهد شد.

مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان اردبیل به اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور، گفت: راهیان نور یک اردوی فرهنگی و تربیتی است که باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید می‌شود.

صفری به استفاده از ظرفیت‌های آموزش و پرورش و سپاه اردبیل برای اجرای هر چه بهتر این اردوی فرهنگی و تربیتی تاکید کرد.

سید غلامحسن خلیلی موسوی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز هدف از اجرای این طرح را افزایش حس مسئولیت‌پذیری، آموزش مهارت‌های زندگی، غنی سازی اوقات فراغت و نیز اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص حضور و مشارکت مردم به ویژه دانش‌آموزان در صحنه‌های مختلف فرهنگی، سازندگی و اجتماعی جامعه عنوان کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :