کد خبر: 4069048
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰

برگزاری آیین افتتاح بیست و هفتمین کنگره سراسری قرآن‌کریم ویژه مدارس در اردبیل

آیین افتتاح بیست و هفتمین کنگره سراسری قرآن‌کریم ویژه مدارس استعدادهای درخشان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل، مدیر آموزش و پرورش ناحیه در دبیرستان دوره دوم فرزانگان اردبیل برگزار شد.

 کنگره سراسری قرآن کریمبه گزارش ایکنا از اردبیل، سید غلامحسن موسوی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، ۱۵ تیرماه، در آیین افتتاح بیست و هفتمین کنگره سراسری قرآن‌کریم ویژه مدارس استعدادهای درخشان اردبیل، ضمن قدردانی از عوامل برگزاری این مسابقات، اظهار کرد: بنده حامل سلام گرم مدیرکل آموزش و پرورش استان هستم که به دلیل دیدارهای مردمی امکان حضور در این مراسم را نداشتند.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان سمپاد هم از لحاظ درسی و تربیتی جزو دانش‌آموزان نخبه محسوب می‌شوند، افزود: لطف و عنایت خداوند متعال شامل حال این عزیزان شده که لازم است از این فرصت طلایی نهایت استفاده را داشته باشند.

موسوی با اشاره به اینکه در بحث آسیب‌های اجتماعی بهترین روش پیشگیری عمل به فرمان قرآن کریم و راه و رسم اهل بیت(ع)  است، تصریح کرد: در بحث قرآن کریم فقط به روخوانی و روان خوانی اکتفا نکنیم بلکه عمل به فرامین خداوند متعال و اشاعه آن در بین خانواده، دوستان و آشنایان باید مورد تاکید قرار گیرد.

گفتنی است؛ 61 دانش‌آموزان دختر و پسر در رشته‌های  قرائت، حفظ عمومی و ویژه به رقابت پرداختند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :