کد خبر: 4067935
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱

توسل به روحیه ایثار و شهادت رمز شکست دشمنان است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه شهرستان مشگین‌شهر گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا جامعه را به سمت نیکی‌ها هدایت می‌‌کند و رمز شکست دشمن، توسل به روحیه ایثار و شهادت است.

ایثار و شهادتبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عابدی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه شهرستان مشگین‌شهر، ۱۱ تیرماه در یادواره شهدای این شهرستان اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد شهدا جامعه را به سمت نیکی‌ها هدایت می‌‌کند و رمز شکست دشمن، توسل به روحیه ایثار و شهادت است.

وی ادامه داد: شهادت بزرگمردان و رزمندگان دفاع مقدس موجب آبیاری درخت تنومند انقلاب اسلامی شد و امنیت امروز کشور مرهون ایثارگری شهدا و خانواده‌های آنان است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: اگر امروز دشمن گزینه نظامی روی میز ندارد به خاطر وجود انسان‌هایی است که از جان خود مایه می‌گذارند و این موضوع برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

عابدی گفت: گره‌گشایی از کار خانواده شهدا وظیفه شرعی و ملی دستگاه‌های اجرایی کشور بوده و ما نیازمند زنده نگه‌داشتن یاد شهدا هستیم، زیرا تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج ایثار اجتماعی می‌تواند تمامی مشکلات کشور را حل کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :