کد خبر: 4059231
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه استان اردبیل از مستند «عبای خاکی» شبکه قرآن و معارف سیما ویژه روستای قرآنی اندبیل تقدیر کرد.

مستند عبای خاکیبه گزارش ایکنا از اردبیل، آیت‌الله سید حسن عاملی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه استان اردبیل، دوم خردادماه در مراسم تجلیل از اساتید و قاریان قرآن کریم استان اردبیل که با حضور قرآنیان روستای قرآنی اندبیل همراه بود، از مستند «عبای خاکی» شبکه قرآن و معارف سیما ویژه این روستا تقدیر کرد.

امام جمعه اردبیل افزود: انتخاب اندبیل به عنوان روستای قرآنی کشور مایه افتخار و سربلندی کشور و علی‌الخصوص استان اردبیل شد و برگ زرین دیگری بر افتخارات قرآنی استان اضافه کرد.

وی تصریح کرد: پخش برنامه عبای خاکی و مستند بسیار عالی روستای قرآنی اندبیل از شبکه قرآن و معارف سیمای جمهوری اسلامی ایران برنامه بسیار خوبی بود که در شناخت ظرفیت‌های قرآنی استان و این روستا بسیار موثر واقع شد و از همه عوامل و زحمتکشان قرآنی روستای اندبیل قدردانی می‌کنم.

عاملی اظهار کرد: مستند تلویزیونی «عبای خاکی» کاری از گروه علوم قرآنی شبکه قرآن و معارف سیما به تهیه کنندگی ابراهیم جاهد، هر روز ساعت ۱۸:۳۰ تلاش‌های مخلصانه مبلغان دینی در راه ترویج فرهنگ قرآن و عترت را در قالبی هنری و رسانه‌ای به تصویر می‌کشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: