کد خبر: 4059041
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰

هلال احمر اردبیل به بیش از ۱۳۰۰ حادثه دیده در حوادث امدادرسانی کرد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: عوامل جمعیت هلال احمر استان در اردیبهشت امسال به یکهزار و ۳۱۴ حادثه دیده در حوادث مختلف امدادرسانی کردند.

هلال احمربه گزارش ایکنا از اردبیل،‌ عزت‌اله ضربی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل، دوم خردادماه ضمن اعلام این خبر در اردبیل، اظهار کرد: عوامل جمعیت هلال احمر استان در اردیبهشت امسال به یک‌هزار و ۳۱۴ حادثه دیده در حوادث مختلف امدادرسانی کردند.

وی افزود: در این مدت 1039 نفر در خدمات مناسبتی،197 نفر در حوادث سیل و آبگرفتگی، 49  نفر در حوادث جاده‌ای، 13 نفر در حوادث کوهستان، 12 نفر در حادثه برف و کولاک، دو نفر در حوادث خدمات حضوری و دو نفر دیگر در حوادث دریایی - ساحلی دچار حادثه شده بودند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل، با اشاره به امدادرسانی به 37 حادثه در این ماه اضافه کرد: در این حوادث 43 نفر مصدوم شده بودند که هفت نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان به مراکز درمانی انتقال داده شده و هشت نفر دیگر درمان سرپایی شده‌اند.

این مسئول اضافه کرد: جمعیت هلال احمر با 894 نفر روز نیروی عملیاتی در قالب 225 تیم عملیاتی با به کارگیری 120 دستگاه روز خودروی امدادی به امدادرسانی حادثه دیدگان شتافتند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :