کد خبر: 4056312
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰

فعالیت گروه‌های جهادی یادآور ایثارگری‌های شهدای جهادگر است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل گفت: امروز بسیج سازندگی و فعالیت‌ و اقدامات گروه‌های جهادی که صادقانه و خالصانه در مسیر محرومیت‌زدایی تلاش می‌کنند در ادامه مسیر شهدای دوران دفاع مقدس است.

گروه جهادیبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین احد صادقیان، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل، ۲۱ اردیبهشت‌ماه در دیدار با خانواده‌های شهدای جهادگر شهرستان اصلاندوز مغان، اظهار کرد: امروز امنیت، صلابت و آسایش نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و مجاهدت‌ها و ازخودگذشتگی‌های ایثارگران و خانواده‌های آنان رقم خورده است.

وی با بیان اینکه همواره باید قدردان خانواده‌های شهدا باشیم، افزود: در دوران دفاع مقدس شهیدان در برابر دشمنان ایران اسلامی ایستادگی و مقاومت کردند و در نهایت جان خود را فدا کردند تا امروز کشور ما امنیت و آرامش داشته باشد لذا ما امروزه باید قدردان خانواده‌های معظم شهدا باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل با تاکید بر نقش بسیج سازندگی در جامعه، تصریح کرد: امروز بسیج سازندگی و فعالیت‌ها و اقدامات گروه‌های جهادی که صادقانه و خالصانه در مسیر محرومیت زدایی تلاش می‌کنند در ادامه مسیر شهدای دوران دفاع مقدس است.

صمد روحی، فرماندار شهرستان اصلاندوز نیز در ادامه این دیدار با اشاره به اینکه خون شهدا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بیمه کرده است، گفت: شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس جانشان را در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فدا کردند و امروز ما با خدمت به مردم، باید این راه را ادامه دهیم.

روحی شهدا را بهترین الگوی مدیریتی برای کشور دانست و ادامه داد: امروز باید در مسیر خدمت به مردم شهدای دوران دفاع مقدس را الگوی خود قرار دهیم و همچون سنگرسازان بی سنگر برای اقتدار ایران قوی جهاد سازندگی کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :