کد خبر: 4055132
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸

داوران بخش نهایی سومین جشنواره مطبوعات اردبیل معرفی شدند

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل از معرفی داوران بخش نهایی سومین جشنواره مطبوعات اردبیل خبر داد.

داوران بخش نهایی سومین جشنواره مطبوعات اردبیل معرفی شدندبه گزارش ایکنا از اردبیل، مصطفی جمشیدی، مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل، ۱۷ اردیبهشت‌ماه، اظهار کرد: سومین جشنواره مطبوعات استان اردبیل در 12 محور تعریف شده بود که روزنامه‌نگاران و خبرنگاران مطبوعات محلی، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان اردبیل تصریح کرد: این جشنواره با هدف تبادل تجارب و ارتقای سطح کیفی و کمی رسانه‌های مکتوب، شنیداری و بصری با مشارکت مطبوعات محلی، دفاتر نمایندگی خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی استان برگزار شد.

 وی عنوان کرد: هم اکنون جشنواره به مرحله داوری رسید و هیئت داوران بخش نهایی سومین جشنواره مطبوعات اردبیل معرفی شدند.

جمشیدی افزود: نادر پرستار، سیف‌علی موسی‌زاده، غلامحسین غاربی، علیرضا حسین‌نژاد، رضا عبداللهی، شاپور نظری، حمید رستمی، یاشار پورمجید و سعید دست‌افشان از پیشکسوتان و روزنامه نگاران استان هستند که اعضای هیئت داوران این دوره از جشنواره را تشکیل می‌دهند.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل، یادآور شد: نمایش آثار مطبوعاتی و رسانه‌ای، نشست های تخصصی، مسابقه و کارگاه های ویژه روزنامه‌نگاری با حضور اساتید مجرب از برنامه های جنبی این جشنواره خواهد بود که همزمان با اختتامیه آن اجرا می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: این جشنواره با مشارکت خانه مطبوعات استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :