کد خبر: 4032604
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶

فرمانده نیروی قدس شمالغرب و قفقاز و هم‌رزم شهید سلیمانی، به اخلاص حاج قاسم اشاره کرد و گفت: در جنگ با تکفیری‌ها داعش که موفق شده بود با تبلیغ فرهنگ اشتباه کشور عراق را تصاحب کند، این شهید سلیمانی بود که با رشادت، شجاعت، خلوص و حرکت فرهنگی موفق شد بر آنان فایق بیاید و به این دلیل در تاریخ جهان اسلام ماندگار ماند.

شهید سلیمانیبه گزارش ایکنا از اردبیل، سردار غفور کارگر، فرمانده نیروی قدس شمال‌غرب و قفقاز و همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی، 10 بهمن‌ماه، در نشست روشنگری و بصیرتی بسیجیان فرهنگی استان اردبیل، اظهار کرد: معلمی یک رسالت و یک وظیفه ارزشمندی است که اگر با خلوص توام باشد، بدون شک موفقیت  این رسالت را به دنبال خواهد داشت.

کارگر، آموزش و پرورش را جزو وزارت خانه‌های راهبردی کشور عنوان کرد و گفت: به دلیل اهمیت تربیت فرزندان این مرزو بوم، باید قوی‌ترین مسئولان در رأس این وزارتخانه قرار گیرند و اگر در کشور بحث تعلیم و تربیت مورد توجه قرار گیرد، بخش عظیمی از آسیب‌های اجتماعی جامعه برطرف خواهد شد.

همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی، با اشاره به تفاوت مدیریت و رهبری، گفت: مدیریت، حاکمیت بر اذهان و اجسام است، در صورتی که رهبری بر قلب انسان‌ها حاکم بوده و این مهم جزو رسالت فرهنگیان هست که برای تربیت فرزندان به قلب آنان ورود پیدا کنند.

وی به خلوص شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: در جنگ با تکفیری‌ها داعش که موفق شده بود با تبلیغ فرهنگی اشتباه کشور عراق را تصاحب کند، این شهید سلیمانی بود که با رشادت، شجاعت، خلوص و حرکت فرهنگی موفق شد بر آنان فایق بیاید و به این دلیل در تاریخ جهان اسلام ماندگار ماند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: