کد خبر: 4030265
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان اردبیل با اعلام ویژه‌برنامه‌های ولادت حضرت زهرا(س) در کانون‌های مساجد اردبیل از تجلیل و تکریم مادران خبر داد.

زهرا(س)به گزارش ایکنا از اردبیل، نادر سقاء، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، دوم بهمن‌ماه، اظهار کرد: ویژه‌برنامه‌های ولادت حضرت زهرا(س) در کانون‌های مساجد اردبیل تشریح شد و تجلیل و تکریم از مادران از مهم‌ترین برنامه‌های این روزها خواهد بود.

وی گفت: ویژه‌برنامه‌های متنوعی همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن در کانون‌های منتخب مساجد استان برگزار خواهد شد که تبیین سبک زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) و بازخوانی فضائل آن حضرت به نسل جوان از دیگر برنامه‌های فرهنگی در کانون‌های مساجد است.

سقاء خاطرنشان کرد: توزیع کمک‌های مومنانه در بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و تقدیر از مادران سرپرست خانوار از دیگر برنامه‌های اجتماعی کانون ها با همکاری خیرین محلات است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، ضمن تبریک روز زن به همه خواهران فعال فرهنگی کانون های مساجد استان، گفت: برپایی جشن‌های میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) از جمله برنامه‌ها به همین مناسبت خواهد بود.

وی اضافه کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی با مشارکت بانوان در کانون‌های مساجد استان به ویژه در مناطق روستایی از جمله فعالیت‌ها به همین مناسبت است و حضرت فاطمه زهرا(س) توجه خاصی به مسئله خانواده داشت و اجرای برنامه‌های خانواده محور از دیگر فعالیت‌های کانون‌های مساجد در سالروز ولادت آن حضرت خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: