کد خبر: 4030008
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
فردا

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اردبیل گفت: طبق تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جمعه یکم بهمن‌ماه فریضه نماز جمعه اردبیل در همه مناطق اردبیل به‌صورت محدود و با رعایت فاصله اجتماعی برگزار می‌شود.

فریضه نماز جمعه اردبیل برپا می‌شودحجت‌الاسلام والمسلمین ناصر نصیری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اردبیل، در گفت‌وگو با ایکنا از اردبیل، اظهار کرد: طبق تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فردا فریضه نماز جمعه اردبیل در تمامی مناطق استان، به‌صورت محدود و با رعایت فاصله اجتماعی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: اهمیت به ترویج برنامه‌ها و مباحث معنوی یک اولویت اساسی و مهم برای ماست که به‌همین منظور درصدد هستیم تا در راستای تحقق اهداف مورد نظر تمامی این موارد را به نحو احسن در استان اجرا کرده و برای کسب توشه معنوی در دنیا و آخرت آماده باشیم.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه‌ جمعه اردبیل گفت: امیدواریم با رعایت همه‌جانبه مردم هر‌چه سریع‌تر سایه این ویروس منحوس از کشورمان بیرون آید و بتوانیم همانند گذشته برنامه‌های معنوی و فریضه مهم نماز جمعه را با جمعیت بیشتر به جا آوریم و تصمیم‌گیری‌ها در این زمینه بر مبنای حفظ سلامتی مردم است تا بتوانیم به این شکل آنان را از آسیب‌های جدی مصون نگهداریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: