کد خبر: 4028295
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جماعات استان اردبیل از برگزاری فریضه نماز جمعه اردبیل فردا در تمامی مناطق اردبیل به‌صورت محدود و با رعایت فاصله اجتماعی خبر داد.

فریضه نماز جمعهحجت‌الاسلام والمسلمین ناصر نصیری، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جماعات استان اردبیل، در گفت‌وگو با ایکنا از اردبیل، اظهار کرد: طبق تصمیمات ستاد مقابله با کرونا و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا فردا فریضه نماز جمعه اردبیل در تمامی مناطق اردبیل به‌صورت محدود و با رعایت فاصله اجتماعی برگزار می‌شود.

وی افزود: مراسم نماز جمعه این هفته با رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا، جمعیت محدود و کم و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در همه شهر‌های استان برگزار خواهد شد و از نمازگزاران جمعه درخواست می‌شود حتما در منزل وضو گرفته و مهر و سجاده شخصی به همراه داشته باشند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جماعات استان اردبیل، با اشاره به اینکه محیط برگزاری نماز جمعه و مصلی‌ها در شهرهای تعیین شده برای حضور نمازگزاران ضدعفونی شده و تمهیدات لازم اندیشیده شده است، گفت: برگزاری نماز جمعه با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برپا می‌شود.

نصیری تصریح کرد: اهمیت ترویج برنامه‌ها و مباحث معنوی یک اولویت اساسی و مهم برای ماست که به‌همین منظور درصدد هستیم تا در راستای تحقق اهداف مورد نظر تمامی این موارد را به نحو احسن در استان اجرا کرده و برای کسب توشه معنوی در دنیا و آخرت آماده باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: