کد خبر: 4028949
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل از ایجاد فضاهای قرائت‌خانه‌ای در کتابخانه‌ فرهنگسراهای اردبیل خبر داد.

اباصلت ابراهیمی مدیرعامل ورزشی شهرداری اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، اباصلت ابراهیمی، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل، 26 دی‌ماه در نشست با مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، اظهار کرد: فضاهای قرائت‌خانه‌ای در کتابخانه‌های فرهنگسراهای اردبیل ایجاد می‌شود که این سازمان فضاهایی را در فرهنگسراها به‌منظور قرائت‌خانه برای استفاده اقشار مختلف به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان آماده خواهد کرد.

وی با اشاره به فعالیت ۳ باب کتابخانه مشارکتی در فرهنگسراهای شهرداری اردبیل، اظهار کرد: 2 باب از فرهنگسراهای این سازمان فاقد کتابخانه عمومی مشارکتی هستند و ضرورت دارد در جهت توسعه فضاهای مطالعاتی و دسترسی قشرهای مختلف به کتاب، کتابخانه‌های مشارکتی در این دو فرهنگسرا نیز راه‌اندازی شود.

ابراهیمی به مشارکت شهرداری اردبیل با کتابخانه‌های عمومی در انجام تبلیغات محیطی در برنامه‌های فرهنگی و کتاب‌خوانی اشاره کرد و ادامه داد: به‌ منظور حمایت از برنامه‌های فرهنگی بنرهای اقلام تبلیغاتی با محتوای فرهنگی و کتاب‌خوانی با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل به‌صورت رایگان در بیلبوردهای متعلق به شهرداری اردبیل به‌صورت رایگان نصب می‌شود.

وی در پایان اظهار کرد: نهاد فرهنگی به‌منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در محلات مختلف حاشیه شهر فاقد کتابخانه عمومی برنامه‌های فرهنگی و کتاب‌خوانی برگزار می‌کند که امیدواریم با همکاری‌های همه‌جانبه این برنامه‌ها روزبه‌روز گسترش یابد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: