کد خبر: 4028505
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۹

محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین‌المللی در مسجد اعظم ابوالفضل‌العباس(ع) شهرستان پارس‌آباد برگزار شد.

محفل انس با قرآن کریمبه گزارش ایکنا از اردبیل، مهدی طاهری، معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، 24 دی‌ماه، اظهار کرد: محفل انس با قرآن کریم روز گذشته، با حضور قاریان بین‌المللی در مسجد اعظم ابوالفضل‌العباس(ع) شهرستان پارس‌آباد برگزار شد.

معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل بیان کرد: احمد ابوالقاسمی و معتز آقایی از اساتید برجسته بین‌المللی و رضا محمدپور و جابر ایزپناه از اساتید استانی در این محفل به قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید پرداختند.

وی گفت: این برنامه معنوی و فرهنگی از طریق شبکه شاد نیز برای دانش‌آموزان به‌صورت مستقیم پخش شد که خوشبختانه حضور عموم مردم شهرستان پارس‌آباد در این محفل قرآنی بسیار خوب بود و البته تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا لحاظ شده بود.

طاهری ادامه داد: برگزاری کارگاه آموزشی و سنجش قاریان و حافظان قرآن کریم برای اولین بار در شهرستان پارس‌آباد با مشارکت مؤسسه قرآنی تسنیم با حضور این اساتید صورت گرفت.

معاون قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل گفت: حضور این اساتید در این محافل و دوره‌های آموزشی می‌تواند زمینه کشف استعدادهای قرآنی در این شهرستان را فراهم کند که مؤسسه‌های قرآنی باید از این ظرفیت‌ها به خوبی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: