کد خبر: 4005246
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷

ورود گروه‌های جهادی اردبیلی به تسریع روند واکسیناسیون

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل، گفت: کمک به تسریع روند واکسیناسیون اولویت اول جریان جهادی در استان اردبیل است و گروه‌های جهادی بسیج در این راستا پای کار هستند.

ورود گروه‌های جهادی اردبیلی به تسریع روند واکسیناسیونبه گزارش ایکنا از اردبیل، مهدی اصلانی زاویه، رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل، ۲۴ مهرماه، در نشست با گروه‌های جهادی بسیج شهرستان کوثر اظهار کرد: گروه‌های جهادی بسیج استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا پای کار بوده‌اند و امروز برای تسریع در روند واکسیناسیون در کنار کادر درمانی و بهداشتی تلاش می‌کنند.

وی افزود: فعالیت گروه‌های جهادی بسیج در مراکز تجمیعی واکسیناسیون و مشارکت در اجرای طرح واکسیناسیون محله محور، نشان‌دهنده این واقعیت است که گروه‌های جهادی بسیج در تمام شرایط سخت و در مواقع نیاز در کنار، ولی نعمتان بوده‌اند.

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل، با اشاره به خدمات درمانی گروه‌های جهادی، تصریح کرد: اعزام گروه‌های جهادی بسیج به روستا‌ها و مناطق کم برخوردار استان برای غربالگری و تزریق واکسن کرونا و ارائه خدمات درمانی، دندان پزشکی، پرستاری، مامایی و ارائه داروی رایگان از جمله خدمات ارزشمند جهادگران سلامت به مردم مناطق کم برخوردار استان است.

اصلانی افزود: بسیج به عنوان مولود انقلاب اسلامی و تبدیل‌کننده تهدید‌ها به فرصت از ابتدای شیوع کرونا، برای قطع زنجیره شیوع و کنترل بیماری کرونا و کمک مؤمنانه به نیازمندان در خط مقدم خدمت به مردم بوده است.

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل، بیان کرد: جهادگران با تلاش شبانه‌روزی در ایام کرونا به جهانیان نشان دادند که در موقع سخت، خط شکن و بن بست شکن هستند و ایثارگرانه و جهادی رو به جلو حرکت می‌کنند.

اصلانی خاطر نشان کرد: حمایت و پشتیبانی از جریان جهادی امری مهم و حائز اهمیت است و از ظرفیت دستگاه‌های قادر به پشتیبان مانند بنیاد علوی در این راستا استفاده می‌شود و رهبر معظم انقلاب نیز در پیام ۹ ماده‌ای به گروه‌های جهادی، به این مسئله مهم تاکید کرده است.

وی گفت: بسیج به عنوان یک نهاد مردم پایه، در همه عرصه‌ها مردم را نه به عنوان بخشی از راه‌حل که خود راه‌حل می‌داند و در همین راستا فعالیت گروه‌های جهادی بسیج در مناطق محروم با همدلی و حمایت مردم همراه بوده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :